آخرین قیمت آپارتمان های بزرگ متراژ در تهران

به گزارش مجله نماشو، بیش از نیمی از آگهی های موجود در بازار آپارتمان های بزرگ متراژ و لوکس مربوط به گروه های سنی نوساز و تازه ساز و عمدتا کلیدنخورده است.

آخرین قیمت آپارتمان های بزرگ متراژ در تهران

جهت دریافت خدمات الاچیق حصیری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

آنالیز قیمت آپارتمان های لوکس نوساز با مساحت بالاتر از 150 متر مربع در تهران و همچنین معاملات قابل توجه این آپارتمان ها نشان می دهد که این واحدها کماکان مشتریان خود را دارند.

به گزارش خبرنگاران، در حالی که عرضه واحد های مسکونی نوساز در تهران بسیار محدود شده است و اغلب مالکان جز در مواقع ضروری به فروش ملک خود در شرایط کنونی تمایل ندارند، اما بازار آپارتمان های بزرگ متراژ و لوکس از اصول دیگری پیروی می نماید.

از آنجا که متقاضیان آپارتمان های لوکس بزرگ متراژ اغلب از نقدینگی خوبی بهره مندند به طوری که نوسان قیمت در تصمیم آنها به خرید یا انصراف موقت از حضور در بازار چندان تاثیر ندارد اما این بازار همچنان رونق خود را دارد؛ به این معنا که حتی در شرایط رکود بازار تعداد معاملات معمول در اینگونه واحد های مسکونی انجام می گردد.

همین ویژگی سبب شده سازنده ها مقاومتی نسبت به عرضه املاک بزرگ متراژ تکمیل شده خود نداشته باشند و در نتیجه بیش از نیمی از آپارتمان های موجود در این بازار نوساز یا با دو تا سه سال ساخت اما کلیدنخورده است. البته با وجود اینکه تعداد عرضه آپارتمان های لوکس بزرگ متراژ در بازار زیاد است، اما چون که قیمت گذاری آنها با توجه به سقف قیمت انجام شده است، متقاضیان نیز در خرید خود تامل می نمایند.

در جدول زیر آخرین قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان های لوکس و بزرگ متراژ در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت آپارتمان لوکس در تهران و سایر شهرستان ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4015

به "آخرین قیمت آپارتمان های بزرگ متراژ در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین قیمت آپارتمان های بزرگ متراژ در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید