آدریانو از عرش تا فرش، مهاجم سلسائو زاغه نشین شد

به گزارش مجله نماشو، مهاجم شماره 7 سابق تیم ملی برزیل روزگار خوشی را سپری نمی کند و در شرایط بسیار بدی زندگی می کند.

آدریانو از عرش تا فرش، مهاجم سلسائو زاغه نشین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سان، آدریانو مهاجم سابق تیم ملی برزیل تا چند سال پیش یکی از بهترین های فوتبال در اروپا بود. مهاجمی شوتزن که وقتی پشت محوطه جریمه صاحب توپ می شد، همه منتظر شوت های سنگین او بودند.

آدریانو مهاجم نامدار و سابق تیم ملی برزیل اکنون در یکی از زاغه های ریو زندگی می کند که شرایط بسیار بدی دارد. او مجبور است هرچه پول بدست می آورد را به باندهای مختلف خلافکاری در این منطقه بدهد تا در امنیت باشد و بتواند در یک منزل با شرایط بسیار بد، روزگار خود را سپری کند. او آخرین بار در لیگ دسته چهار آمریکا و برزیل بازی کرده است و در 4 سال گذشته تنها 5 بازی رسمی برگزار کرده است.

بهترین دوران او در ایتالیا بود جایی که در 103 بازی توانست برای اینتر 44 گل به ثمر برساند. او قبل تر در پارما نیز عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده بود. حقوق آدریانو در ایتالیا 80 هزار پوند در هفته بوده است.

ریو یکی از مناطق گرانقیمت برزیل است که باندهای مختلف خلافکاری نیز در زاغه های آن وجود دارند. روزانه نزدیک به 24 کودک در این شهر از بین می روند. آدریانو که با این باند خلافکاری همکاری می کند، تاکنون دو بار دستگیر شده است. یک بار به خاطر شلیک به یک زن در ماشین و یک بار هم به خاطر قاچاق مواد مخدر که البته تبرئه شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4245

به "آدریانو از عرش تا فرش، مهاجم سلسائو زاغه نشین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدریانو از عرش تا فرش، مهاجم سلسائو زاغه نشین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید