شروع پرداخت وام ودیعه مسکن از روز گذشته

به گزارش مجله نماشو، پروانه اصلانی گفت: با پایش درخواست متقاضیان دریافت وام مسکن تا به امروز حدود 70 هزار نفر واجد شرایط بودند و پرونده آنها نهایی شده است.

شروع پرداخت وام ودیعه مسکن از روز گذشته

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق شیشه ای با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

وی گفت: اسامی افرادی که پالایش می شوند و بانکشان را در سامانه طرح اقدام ملی انتخاب می نمایند به شعب بانک ها ارسال می کنیم.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اضافه نمود: این افراد پس از انتخاب بانک خود در سامانه طرح اقدام ملی اسامی آنها وارد کارتابل بانک ها می گردد و می توانند با مراجعه به بانک تشکیل پرونده دهند و پرونده خود را دقیق تکمیل و مدارک مورد احتیاج را تحویل بانک دهند.

اصلانی ادامه داد: از زمانی که متقاضیان به بانک ها معرفی می شوند تا زمان دریافت وام طبق مقررات بانک مطابق با دریافت سایر تسهیلات عمل می گردد.

وی اظهار داشت: اعتبار وام ودیعه مسکن تامین شده است و متقاضیانی که واجد شرایط هستند بعد از مراجعه به بانک و تشکیل پرونده اگر زمان اجاره نامه به شهر محل درخواست با شرایط دریافت وام انطباق داشته باشد می توانند وام ودیعه مسکن را دریافت نمایند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی تاکید نمود: تا به امروز یک میلیون و 629 هزار نفر با کد ملی معتبر پیامک زدند اما رقم پیامک های دریافت شده بیشتر از این رقم است ولی نامعتبر هستند و یا از یک کد ملی چند بار پیامک زده شده است.

اصلانی اضافه نمود: تعداد کسانی که اطلاعات خود را تکمیل کردند 328 هزار نفر بودند که تا به امروز 70 هزار نفر از آنها پالایش شدند و بقیه نیز به مرور پالایش می شوند.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 24 مرداد 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1134

به "شروع پرداخت وام ودیعه مسکن از روز گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پرداخت وام ودیعه مسکن از روز گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید