اظهارات جدید برایان هوک علیه ایران

به گزارش مجله نماشو، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: ایالات متحده پیش از این روشن اعلام نموده که نظام ایران یا باید بپذیرد مثل یک کشور عادی رفتار کند یا شاهد فروپاشی اقتصادش باشد اما جمهوری اسلامی راه پذیرش فشار مالی و انزوای سیاسی را درپیش گرفته است.

اظهارات جدید برایان هوک علیه ایران

از وبلاگ اخوتنیا دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش مجله نماشو به نقل از صدای آمریکا، برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز سه شنبه در جلسه بنیاد دفاع از دموکراسی ها با اشاره به نارآمی های اخیر در ایران اضافه نمود: آمریکا در حمایت از مردم ایران متحد است و می خواهیم جامعه جهانی هم چنین باشد. مردم ایران خسته شده اند از نظامی که به فکر صرف ثروت آنها در جنگ های نیابتی است.

هوک گفت: مردم ایران لایق چیزهای خیلی بهتری هستند اما این نظام نماینده خوبی برای آنها نبوده و مطالبات آنها را نمایندگی نمی کند.

وی اضافه نمود: ایالات متحده پیش از این روشن اعلام نموده که نظام ایران یا باید بپذیرد مثل یک کشور عادی رفتار کند یا شاهد فروپاشی اقتصادش باشد اما جمهوری اسلامی راه پذیرش فشار مالی و انزوای سیاسی را درپیش گرفته است.

برایان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: خوشحالم که یک تبادل زندانی انجام دادیم و امیدوارم این منجر به آزادی تمام زندانیان بیگناه آمریکایی در ایران گردد. به ویژه باب لوینسون که بیش از هر آمریکایی دیگری در بازداشت نظام ایران بوده است.

وی همچنین با تکرار تمایل آمریکا مبنی بر مذاکره با ایران مطرح نمود: رئیس جمهور ترامپ به وضوح گفته که حاضر به دیدار با سران نظام ایران است اما آنها باید به دیپلماسی تن بدهند.

هوک در انتها مدعی ارسال موشک به انصارالله یمن توسط ایران شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 739

به "اظهارات جدید برایان هوک علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات جدید برایان هوک علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید