باران چشمه: آجورلو هیچ نقشی در مطرح شدن نام من برای مدیریت پرسپولیس نداشت، آقایان برای ماندن روی جایگاه های خود به هر ابزاری متوسل نشوند

به گزارش مجله نماشو، مهرعلی باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای از فضای موجود حاکم بر فوتبال کشورمان به شدت انتقاد کرد.

باران چشمه: آجورلو هیچ نقشی در مطرح شدن نام من برای مدیریت پرسپولیس نداشت، آقایان برای ماندن روی جایگاه های خود به هر ابزاری متوسل نشوند

مهرعلی باران چشمه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره اظهاراتش در برنامه ورزش و مردم در مورد دریافت پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: همانطور که در برنامه این تلویزیونی اعلام کردم، دوستان به بنده لطف داشتند و به عنوان خادم کوچک ورزش، پیشنهاد حضور من در باشگاه پرسپولیس را مطرح کردند. وقتی این موضوع مطرح شد، طبیعتاً گزینه ای که جهت مشورت برای بنده اولویت داشت، آقای آجورلو بود.

وی با تمجید از مدیرعامل باشگاه استقلال شرح داد: او را از دهه 70 می شناسم و می دانم تخصص و تجربه کافی در حوزه مدیریت باشگاه های مختلف را دارد؛ از جمله دوران طلایی باشگاه پاس و شرایط فعلی و آرامش در باشگاه استقلال. به همین جهت تصمیم گرفتم با آجورلو مشورت کنم که فکر می کنم کار درستی بود. در واقع چه فردی بهتر از او در این مورد می توانست به من مشورت و راهنمایی درست بدهد؟

رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای در ادامه شرح داد: وقتی این مسئله را با آجورلو مطرح کردم، مطابق انتظار و طبق روال این رفاقت دیرینه، از تجارب خودش در حوزه باشگاهداری گفت و برای من آرزوی موفقیت کرد. در واقع آجورلو هیچ نقشی در این موضوع و مطرح شدن نام من برای مدیرعاملی پرسپولیس نداشت و موضوع را من به او اطلاع دادم. آجورلو طبیعتاً به عنوان یک دوست و همکار چند ساله به بنده لطف داشت و انتظاری غیر از این نمی رفت.

باران چشمه با انتقاد از فضای فوتبال ایران گفت: یکی از دلایلی که بنده افتخار خدمت و همراهی با مجموعه بزرگ باشگاه پرسپولیس را در این مقطع نپذیرفتم، همین بی اخلاقی موجود در فوتبال کشور است. در این دو روز شاهد انواع دروغ ها، تهمت ها و اظهارات ناروا و نادرست نسبت به برادر عزیزم آجورلو بودم و واقعاً متأثر شدم. بعضی از آقایان که سمت رسمی در باشگاه دارند، اقدام به نشر اکاذیب و تهمت ناروا می کنند که این مسائل دور از اصول جوانمردی است و باید پیگیری شود.

از چنین مسئله ای، ابزاری برای تسویه حساب سیاسی می سازند و به نظر می رسد این مواضع و رویکرد کاملاً هدفمند خواهد بود.، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: فضای امروز ورزش فوتبال ما نامناسب و غیراخلاقی است و من به نوبه خودم، از موضوعات مطرح شده در روزهای گذشته بسیار متأسف شدم. اینکه افرادی برای رسیدن به اهداف خودشان دست به هر اقدام ناپسندی می زنند و هر دروغ و تهمت ناروایی را مطرح می کنند، نگران کننده است.

رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای در ادامه بیان نمود: امیدوارم مدیرانی مسئولیت باشگاه های بزرگ ما را بر عهده بگیرند که پیش از هر چیز، ملتزم به اخلاق حرفه ای و انصاف باشند و برای ماندن روی جایگاه، به هر ابزار ناپسندی متوسل نشوند. امیدوارم افرادی در رأس کار قرار بگیرند که پایبند به اخلاق باشند، نه اینکه از زیردستان خودشان بخواهند مسائل کذب و دور از اخلاق را مطرح کنند تا به ماندن خودشان کمک شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2060

به "باران چشمه: آجورلو هیچ نقشی در مطرح شدن نام من برای مدیریت پرسپولیس نداشت، آقایان برای ماندن روی جایگاه های خود به هر ابزاری متوسل نشوند" امتیاز دهید

1 کاربر به "باران چشمه: آجورلو هیچ نقشی در مطرح شدن نام من برای مدیریت پرسپولیس نداشت، آقایان برای ماندن روی جایگاه های خود به هر ابزاری متوسل نشوند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باران چشمه: آجورلو هیچ نقشی در مطرح شدن نام من برای مدیریت پرسپولیس نداشت، آقایان برای ماندن روی جایگاه های خود به هر ابزاری متوسل نشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید