برگزاری تمرینات سپیدرود در رشت

به گزارش مجله نماشو، کیومرث بیات در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به انتخاب خود به عنوان مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت به جای محمد توسلی، اظهارکرد: امروز طی حکمی از سوی محمد نوین مالک باشگاه به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود انتخاب شدم.

برگزاری تمرینات سپیدرود در رشت

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط بحرانی تیم سپیدرود امروز جلسه ای با حضور مالک باشگاه و هیئت فوتبال استان گیلان در رشت برگزار گردید، اضافه نمود: طی این جلسه به محمد نوین فرصت داده گردید تا در کوتاه ترین زمان به پرداختی های بازیکنان و کادر فنی این باشگاه رسیدگی و مشکلات مالی را حل و همچنین سرمربی جدیدی برای تیم تعیین کند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه قرار است نماینده ای از فدراسیون فوتبال با محمد نوین مالک باشگاه نشست برگزار کند، اعلام نمود: مهم ترین محور این نشست رسیدگی به شکایت خداداد عزیزی است.

وی در ادامه تأکید کرد: باتوجه به شرایط موجود وضعیت باشگاه باید طی هفته جاری تعیین گردد.

بیات با بیان اینکه در صورت اجرای تعهدات از سوی مالک همچنان حمایت های لازم از سوی مسئولان استان از وی انجام خواهد گردید، توضیح داد: در غیر این صورت با دعوت از خریدار جدید و آنالیز شرایط و توانایی مالی تصمیمات لازم اتخاد خواهد گردید.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در وضعیت کنونی فردی مسئولیت این باشگاه را قبول نمی کرد بنده با پذیرش این مسئولیت به دنبال حل مشکلات باشگاه هستم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه تمرینات تیم سپیدرود رو نیز در غیاب خداداد عزیزی و با توجه به شرایط کنونی زیر نظر سهیل حق شناس انجام می گردد، اضافه نمود: تمرینات تیم در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار خواهد گردید.

وی تأکید کرد: به زودی سرمربی جدید تیم سپیدرود رشت نیز با کمک فدراسیون فوتبال و مالک باشگاه بعد از حل مشکل خداداد عزیزی معرفی می گردد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 9 شهریور 1397 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 66

به "برگزاری تمرینات سپیدرود در رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تمرینات سپیدرود در رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید