بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت اظهارات رئیس جمهوری فرانسه

به گزارش مجله نماشو، تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان مجلس درباره محکومیت اظهارات رئیس جمهوری فرانسه در هتک حرمت پیامبر گرامی اسلام را قرائت کرد. در این بیانیه تاکید شده است که جسارت و گستاخی امانوئل ماکرون، بخشی از یک نقشه عظیم تر در جهت کندکردن فرایند پرشتاب اسلام گرایی مردم فرانسه است.

بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت اظهارات رئیس جمهوری فرانسه

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

علی کریمی فیروزجایی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان مجلس درخصوص محکومیت اظهارات رئیس جمهوری فرانسه در هتک حرمت به پیغامبر گرامی اسلام را به توضیح زیر قرائت کرد:

همه دنیا در روزهای اخیر شاهد آن بودند که دولت فرانسه چگونه با حمایت از عمل ضد انسانی یکی از نشریات این کشور در توهین وقیحانه به ساحت مقدس فخر عالم پیغامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) ماهیت اهریمنی خود را اثبات کرد.

دشمنی سران کفر با پیغام روشنی بخش اسلام سابقه دیرینه دارد. کافران همیشه برای پوشاندن ضعف و زبونی و حقارت خود در برابر پیغام روشن و رهایی بخش پیغامبران الهی از شیوه نخ نمای تمسخر استفاده می کردند.

این فاجعه نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که سال ها است دولتمردان فرانسوی را تحت سیطره خود قرار داده و برای آنان ارمغانی جز شنیع تر شدن جوامع غیرانسانی نداشته است.

بی گمان چنین رفتارهایی که به بهانه آزادی بیان انجام می گردد خود عظیم ترین ظلم به آزادی بیان است. کدام فطرت سلیمی می پذیرد که با مستمسک آزادی بیان از توهین به مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان عالم دفاع گردد.

البته حقیقت امر آن است که دل رئیس جمهور فرانسه به حال آزادی بیان نسوخته است بلکه این جسارت و گستاخی ها بخشی از یک نقشه عظیم تر در جهت کند کردن فرایند پرشتاب اسلام گرایی مردم فرانسه است که این دولت را شدیدا به وحشت انداخته و او را واداشته به سوی خوی دوران سیاه استعمارگرایی بازگرداند و چنین جنایتی را رقم بزند.

فشارهای شدید این روزها از سوی دولت فرانسه بر مسلمانان این کشور وارد می گردد به همین دلیل است اما مکر خدای محمد (ص) بسیار بالاتر از مکر رئیس جمهور فرانسه است و مکرون و اضدادش دیر یا زود نتیجه عملی این نوع سیاست ورزی را مشاهده خواهند کرد.

ما نمایندگان ملت مومن و سرافراز ایران اسلامی همراه با موحدان، عدالت طلبان و آحاد مسلمانان دنیا اقدامات شنیع و رذیلانه سران کشور فرانسه به خصوص نخست وزیر نادان آن کشور را شدیدا محکوم می کنیم، غیرت دینی مسلمانان سراسر دنیا اجازه نخواهد داد جریان های باطل، انسان ستیز و ضد اسلام جریان توهین به پیغامبر خوبی ها را عادی سازی کند و از این طریق مانع شنیده شدن صدای حق در سراسر دنیا شوند.

مسلمانان دنیا متحد با یکدیگر علیه جریان کفر دنیای خواهند ایستاد و پیغام نجات بخش پیغامبر اسلام را در دنیا طنین انداز خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3505

به "بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت اظهارات رئیس جمهوری فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت اظهارات رئیس جمهوری فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید