ترکیب احتمالی تیم ملی کشتی آزاد برای رویارویی با آمریکا

به گزارش مجله نماشو، با توجه به خاتمه مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور، به نظر می رسد ترکیب تیم ملی ایران برای مصاف محبت آمیز با آمریکا تعیین شده است.

ترکیب احتمالی تیم ملی کشتی آزاد برای رویارویی با آمریکا

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا قرار است روز 23 بهمن ماه در آرلینگتون تگزاس مصاف محبت آمیز ای با هم داشته باشند و از این رویارویی با نام مسابقه در بالپارک یاد شده است.

پیش از این اعلام شده بود که بعد از مسابقات قهرمانی کشور، با توجه به تغییر وزن چند تن از اعضای تیم ملی آزاد ایران در مسابقات جهانی 2021 اسلو، در خصوص نفرات اعزامی به آمریکا تصمیم گیری خواهد شد.

به این ترتیب شنیده می گردد علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم، مجید داستان در 61 کیلوگرم، رحمان عموزاد در 65 کیلوگرم، عرفان الهی در 70 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم، محمد نخودی در 79 کیلوگرم، حسن یزدانی در 86 کیلوگرم، کامران قاسمپور در 92 کیلوگرم، مجتبی گلیج در 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم آزادکاران ایران در سفر به تگزاس خواهند بود.

این در حالی است که تیم آزاد ایران در مسابقات جهانی نروژ رحمان عموزاد را در 61 کیلوگرم و امیرمحمد یزدانی را در 65 کیلوگرم در اختیار داشت که یزدانی با تغییر وزن، در مسابقات کشوری نفر سوم 70 کیلوگرم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2033

به "ترکیب احتمالی تیم ملی کشتی آزاد برای رویارویی با آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی تیم ملی کشتی آزاد برای رویارویی با آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید