تشریح فرآیند توزیع بسته های حمایتی میان مددجویان بهزیستی

به گزارش مجله نماشو، پهبد پورشبانان در مراسم شروع طرح لبخند مهر در جمع خبرنگاران گفت: دولت باتوجه به شرایط اقتصادی و خاص جامعه، تدابیری برای رفاه حال افراد نیازمند در نظر گرفته به طوری که بسته های حمایتی میان این افراد توزیع می گردد.

تشریح فرآیند توزیع بسته های حمایتی میان مددجویان بهزیستی

وی با اشاره به اینکه توزیع بسته های حمایتی در دستور کار وزارت رفاه و سازمان برنامه و بودجه واقع شده است، گفت: قرار است سازمان بهزیستی و کمیته امداد اسامی مددجویان و جامعه هدف خود را که مشمول دریافت بسته های حمایتی می شوند به وزارت رفاه اعلام نمایند.

پورشبانان توضیح داد: این بسته ها شامل اقلام غذایی و پروتئینی است که پول آنها به صورت نقدی در حساب مدد جویان واریز خواهد شد و این افراد می توانند با مراجعه به فروشگاه های اعلام گردیده، این اقلام را خریداری نمایند.

جانشین رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه تأمین وسایل یاری توانبخشی معلولان نیز از دیگر برنامه های سازمان بهزیستی است، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، قیمت این اقلام افزایش پیدا نموده و به همین دلیل تسهیلات بیشتری را برای تأمین تجهیزات پزشکی و توانبخشی مورد احتیاج این افراد در نظر گرفته ایم.

وی با تأکید بر اینکه ارائه یاری نقدی و یا ارائه تسهیلات از سوی تولیدنمایندگان یکی از راه های تأمین وسایل مورداحتیاج توانبخشی جامعه هدف است، گفت: سالمندان و معلولان در اولویت این برنامه قرار دارند که به زودی فرآیند این یاری ها اعلام خواهد شد.

به گفته وی نحوه دقیق یاری به معلولان و سالمندان برای تأمین وسایل یاری توانبخشی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آذر 1397 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 96

به "تشریح فرآیند توزیع بسته های حمایتی میان مددجویان بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح فرآیند توزیع بسته های حمایتی میان مددجویان بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید