تعدادی از کشتی گیران بعد از انتخابی اردو را ترک کردند، اردوی آزاد خلوت شد

به گزارش مجله نماشو، در پایان رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، تعدادی از مدعیانی که در این مسابقات شکست خوردند، اردوی دوم را ترک کردند.

تعدادی از کشتی گیران بعد از انتخابی اردو را ترک کردند، اردوی آزاد خلوت شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بعد از انتخاب امیرمحمد یزدانی، مصطفی حسین خانی و علی سوادکوهی در مسابقه انتخابی درون اردویی اوزان 65، 74 و 79 کیلوگرم تیم ملی آزاد، مسابقات انتخابی هفت وزن دیگر نیز روز پنجشنبه گذشته در سالن بدون تماشاگر 12 هزار نفری آزادی برگزار شد و در نهایت رضا اطری در 55 کیلوگرم، مجید داستان در 61 کیلوگرم، یونس امامی در 70 کیلوگرم، حسن یزدانی در 86 کیلوگرم، کامران قاسمپور در 92 کیلوگرم، علی شعبانی در 97 کیلوگرم و امین طاهری در 125 کیلوگرم نفرات برتر اوزان خود شدند.

اردوی دوم مسابقات جهانی 2020 صربستان قرار بود بعد از این انتخابی در خانه کشتی شهید هادی آغاز شود، اما تعدادی از کشتی گیرانی که در انتخابی نتوانستند پیروز عمل کنند، با هماهنگی کادر فنی اردو را ترک کردند.

کشتی گیرانی مثل بهنام احسانپور، محمدحسین محمدیان، مجتبی گلیج، پرویز هادی و... کشتی گیرانی بودند که به شهرهای خود برگشتند و البته باید امیدوار بود که بعد از برگزاری انتخابی تیم ملی و شناسایی ملی پوشان اعزامی به جهانی صربستان، اردو هر روز خالی و خالی تر نشود، چرا که قطعاً داشتن حریف تمرینی آماده و خوب، در آمادگی بیشتر ملی پوش تأثیر پررنگی خواهد داشت.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1370

به "تعدادی از کشتی گیران بعد از انتخابی اردو را ترک کردند، اردوی آزاد خلوت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعدادی از کشتی گیران بعد از انتخابی اردو را ترک کردند، اردوی آزاد خلوت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید