تلاش آزمایشگاهیان در مدیریت بحران کرونا ستودنی است

به گزارش مجله نماشو، معاون درمان وزارت بهداشت، در پیامی فرا رسیدن روز ملی آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به تمامی آزمایشگاهیان تبریک گفت.

تلاش آزمایشگاهیان در مدیریت بحران کرونا ستودنی است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در متن پیام قاسم جان بابایی آمده است: بدون شک آزمایشگاه ها در حلقه درمان و مدیریت بیماری ها نقشی ارزنده ایفا می کنند و جامعه بزرگ آزمایشگاهیان با امکان تشخیص به موقع بیماری افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماری ها را از آن خود نموده و با فداکاری، سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای سلامت جامعه گذاشته اند.

در این روز های سخت که همه در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا هستیم، این قشر تلاشگر و فداکار بنا به سیاست اصلی خود در کنار سایر همکاران حوزه سلامت کشور با تلاش وصف ناپذیر و شبانه روزی جهت تشخیص سریع و به موقع به منظور مدیریت امن بحران کرونا از هیچ تلاشی فروگذار ننموده اند و نقطه اطمینان تصمیم گیری فرایند درمانی بیماران بوده اند.

با آگاهی از وظیفه خطیر دیدبانان تیزبین حیات و سلامت، مقام و منزلت این رشته و اهالی آن را گرامی داشته و صمیمانه تبریکات خود را به محضر ایشان ابراز می دارم.

امیدوارم به مدد الهی و همکاری تمامی کادر درمان هرچه زودتر شاهد پیروزی کامل بر این بیماری و سلامتی کامل مردم عزیز کشورمان باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1750

به "تلاش آزمایشگاهیان در مدیریت بحران کرونا ستودنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش آزمایشگاهیان در مدیریت بحران کرونا ستودنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید