جواب استیلی به کی روش: با هزینه شخصی رفتم روسیه

به گزارش مجله نماشو، قبلا هم نامه زدیم که نامه اش موجود است اما پاسخی به ما ندادند. این نامه را به فدراسیون فوتبال زدیم. زمانی که می خواستیم به کمپ برویم قفل بود.

جواب استیلی به کی روش: با هزینه شخصی رفتم روسیه

به گزارش مجله نماشو ،حمید استیلی در حاشیه تمرین تیم امید در جمع مجله نماشو در مورد حضورش در روسیه و جام جهانی گفت:با هزینه شخصی به سفر رفته ام و خانواده آم را هم برده بودم و یک ریال از فدراسیون پول نگرفتم.

وی در مورد اینکه تیم امید به پک رفته یا نه و اینکه کی روش گفته نمی خواهد این پک را در داخل جیبش بگذارد، گفت:بپرسید از اعضای کادرفنی که ما را به پک راه دادند یا نه؟ خیلی خوب است که تیم جوانان و نوجوانان هم تمرین نمایند.همه ما زیر مجموعه فدراسیون هستیم.سه زمین تمرین عوض کردیم. خیریه عمل، کارگران واینجا تا حاشیه ای پیش نیاید.در مورد پک از ما سوال کردند گفتیم به این مرکز نرفته ایم. نامه زده ایم ببینیم که اجازه استفاده می دهند یا نه. قبلا هم نامه زدیم که نامه اش موجود است اما پاسخی به ما ندادند.این نامه را به فدراسیون فوتبال زدیم.زمانی که می خواستیم به کمپ برویم قفل بود.الان تیم ملی بازی دارد و دنبال مشکل سازی برای تیم ملی نیستیم اما از کادرفنی ما بپرسید که ما را به پک راه دادند؟!

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 124

به "جواب استیلی به کی روش: با هزینه شخصی رفتم روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب استیلی به کی روش: با هزینه شخصی رفتم روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید