حرف فرهاد، حرف باشگاه استقلال نیست!

به گزارش مجله نماشو، فرهاد مجیدی اخیرا به طور صریح مسعود سلطانی فر و حیدر بهاروند را مخاطب قرار داد و مسئولیت احتمال ابتلای اهالی فوتبال به ویروس کرونا در صورت انجام مسابقات را به نوعی بر گردن آن ها انداخت. این اتفاق صبح آدینه به وقوع پیوست، اما باشگاه استقلال تا بعد از ظهر دیروز کوچک ترین واکنشی نسبت به آن نشان نداده بود و همین مسئله بیانگر آن است که فرهاد بدون هماهنگی و شاید حتی بدون اطلاع مدیران ارشد استقلال چنین متنی را منتشر نموده است، چون اگر با باشگاه هماهنگ شده بود بدون شک بیانیه ای نیز در همین رابطه توسط خود استقلال منتشر می شد ولی چنین اتفاقی رخ نداد.

حرف فرهاد، حرف باشگاه استقلال نیست!

دعوا با وزیر ممنوع

طبیعی است که مشاوران احمد سعادتمند به او تأکید خواهند کرد در شرایط کنونی اصلاً نیازی به درگیری لفظی با سرپرست فدراسیون فوتبال نیست و بهتر است همه چیز در فضای گفتمان و تفاهم جلو برود. از طرف دیگر، کاملاً بدیهی است که با توجه به شرایط خاص کشور، فدراسیون فوتبال نقش مشخص کننده ای در ادامه یافتن یا مختومه اعلام شدن فصل جاری لیگ برتر ندارد بنابراین جنگ لفظی راه انداختن با بهاروند حاصلی نخواهد داشت، اما نکته ای که فوق العاده مهم تر از تقابل با سرپرست فدراسیون فوتبال تلقی می گردد، به میان کشیده شدن پای وزیر ورزش در این ماجراست. مدیرعامل باشگاه استقلال با نظر مستقیم وزیر انتخاب می گردد و اعضای هیئت مدیره نیز حکم خودشان را از سلطانی فر می گیرند بنابراین ناگفته پیداست که وارد دعوا شدن با وزیر ورزش در باشگاه استقلال (و البته پرسپولیس) جزو خطوط قرمزی است که هیچ یک از مدیران آبی از آن عبور نخواهند کرد.

موضع شخصی

یکی از مدیران استقلال ظهر دیروز در این رابطه به شرط افشا نشدن نامش به خبر ورزشی گفت: نظری که فرهاد مجیدی در فضای مجازی منتشر کرد کاملاً شخصی بوده و موضع رسمی باشگاه استقلال نیست. ما دغدغه های سرمربی مان را درک می کنیم، اما در عین حال کاملاً تابع قانون هستیم و هر تصمیمی که ستاد ملی مبارزه با کرونا در رابطه با لیگ برتر بگیرد از نظر باشگاه استقلال محترم است بنابراین هرگز وارد تقابل با وزیر محترم ورزش نمی شویم.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3736

به "حرف فرهاد، حرف باشگاه استقلال نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف فرهاد، حرف باشگاه استقلال نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید