حسن یزدانی برترین آزادکار لیگ برتر کشتی شد

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، بعد از برگزاری هفته های اول و دوم دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد که طی روزهای پنجشنبه و آدینه هفته گذشته برگزار گردید، برترین کشتی گیران از نگاه کارشناسان سازمان لیگ معرفی شدند.

حسن یزدانی برترین آزادکار لیگ برتر کشتی شد

در نوزدهمین دوره لیگ برتر با برنامه ریزی سازمان لیگ هر هفته رجحانن کشتی گیران با نظرسنجی از سرپرستان و ناظران مسابقات و با تایید کمیته فنی سازمان لیگ معرفی می شوند.

در هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد حسن یزدانی نمایش درخشانی در ترکیب تیم تا ثبت جهانی توس داشت. او که روز پنجشنبه توانسته بود در اولین کشتی خود در لیگ برتر سال 98 حریفش را با اقتدار شکست دهد، روز آدینه در هفته اول دوربرگشت مقابل حریف سرسخت تری به نام حسین شهبازی ایستاد. حسن یزدانی با نظر مربیان تیم مشهدی در وزن 92 کیلوگرم روی تشک رفت و توانست قبل از سرانجام 6 دقیقه رقیب خود را با حملات مداوم و در یک کشتی هجومی 10 برصفر شکست دهد تا عنوان رجحانن کشتی گیر این هفته از آن او گردد.

همچنین در هفته دوم دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد امیرحسین زارع که به تازگی به مدال طلای سنگین وزن مسابقات جهانی زیر 23 سال در مجارستان دست یافته بود، با آمادگی بالای خود برابر حریفش از تیم اترک خراسان شمالی به پیروزی برسد. این آزادکار سنگین وزن تیم بازار بزرگ ایران در این کشتی با نتیجه 11 بر صفر و اجرای فنون متنوع مقابل علی اصغر اکبری به رجحان دست یافت و به عنوان بهترین کشتی گیر هفته دوم دور برگشت معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4173

به "حسن یزدانی برترین آزادکار لیگ برتر کشتی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن یزدانی برترین آزادکار لیگ برتر کشتی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید