خبرنگاران تغییر مواد بادبانی در المپیک پاریس

به گزارش مجله نماشو، تهران- خبرنگاران- فدراسیون جهانی بادبانی مواد پیشنهادی خود برای المپیک پاریس را به کمیته بین المللی المپیک اظهار داشت که در آن تغییراتی دیده می گردد.

خبرنگاران تغییر مواد بادبانی در المپیک پاریس

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش خبرنگاران، در لیست اعلامی فدراسیون جهانی بادبانی به کمیته ملی المپیک، این رشته در المپیک پاریس همچنان با 10 ماده رقابتی حضور دارد اما نسبت به المپیک 2021 توکیو تغییراتی اعمال شده است.

از جمله موارد جالب توجه مواد بادبانی در المپیک پاریس، اضافه شدن کایت بردینگ به عنوان یکی از مواد میکس انفرادی در المپیک است.

همچنین کلاس(RS:X، Laser و 49er)در بخش مردان، (RS:X، Laser Radial و 49er) در بخش زنان و(Nacra 17 foiling)در بخش میکس 7 کلاس رقابتی هستند که به قوت خود باقی هستند.

اما با حذف FINN از کلاس های رقابتی المپیک در بخش مردان، کلاس 470 که پیش از این به طور مجزا در بخش زنان و مردان برگزار می شد، در المپیک پاریس به صورت میکس انجام می گردد.

کلاس (Kiteboarding)نیز به کلاس های المپیک افزوده شده البته به صورت میکس برگزار خواهد شد.

فدراسیون جهانی بادبانی همچنین یک کلاس دیگر که تا به امروز به صورت میکس اعلام شده را نیز به جزو کلاس های المپیک قرار داده اما جزئیات دقیق آن پس از آنالیز های بیشتر اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3402

به "خبرنگاران تغییر مواد بادبانی در المپیک پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تغییر مواد بادبانی در المپیک پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید