خبرنگاران توزیع مرغ منجمد در فردیس شروع شد

به گزارش مجله نماشو، کرج-خبرنگاران- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس اظهار داشت که توزیع مرغ منجمد با هدف تعادل سازی قیمت ها در 22 مرکز فروش این شهرستان شروع شده است.

خبرنگاران توزیع مرغ منجمد در فردیس شروع شد

بهزاد پرویزی روز دوشنبه در نشست هماهنگی امور تعزیرات حکومتی در فرمانداری فردیس برگزارشد، افزود: اکنون 80 تن مرغ منجمد در اختیار مراکز توزیع قرار گرفته است که هرکیلوگرم 15 هزارتومان عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: در کنار تامین بعضی مایحتاج عمومی نظارت بر بازار کالاها و ارزاق عمومی در شهرستان فردیس تشدید شده است .

پرویزی گفت: هدفمندسازی بازرسی ها و تشدید نظارت بر بازار از التهاب قیمت ها در بازار خواهد کاست و برهمین اساس دستگاه های متولی در شهرستان فردیس با هدف رضایتمندی مردم وارد عمل شده اند.

وی افزود: برای حفظ حقوق مصرف نمایندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت ها توسط بعضی افراد فرصت طلب باید تقویت نظارت بر بازار و پیشگیری از بروز تخلفات مورد توجه دستگاه های ذیربط قرار بگیرد.

وی تاکید نمود: آرامش بازار و ایجاد اطمینان برای مردم نسبت به عرضه کافی کالا با قیمت های مصوب از مهمترین اولویت های کاری تعریف شده برای ستاد تنظیم بازار در شهرستان فردیس است.

پرویزی گفت: از ابتدای آبان ماه جاری تا به امروز 354 مورد بازرسی از واحدهای صنفی فردیس اجرا شده که 21 واحد متخلف به دلیل گرانفروشی و عدم درج قیمت، 107 میلیون و 794 هزار ریال جریمه شدند.

وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از سوی واحد های صنفی، تخلف مربوطه را با شماره 124 حوزه بازرسی اتاق اصناف اطلاع رسانی نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1371

به "خبرنگاران توزیع مرغ منجمد در فردیس شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توزیع مرغ منجمد در فردیس شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید