خبرنگاران مرکز تشخیص کرونا در سلسله راه اندازی می شود

به گزارش مجله نماشو، خرم آباد- خبرنگاران - فرماندار سلسله گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و جداسازی بیماران مبتلا به کووید 19 اولین مرکز تشخیص کرونا در شهرستان راه اندازی می شود.

خبرنگاران مرکز تشخیص کرونا در سلسله راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، شریف خسروی روز شنبه در جلسه با پزشکان شهرستان و رییس شبکه بهداشت و درمان گفت: برخی مردم برای معالجه بیماران معمولی به بیمارستان شهرستان گلایه دارند چرا که با توجه به بستری بودن بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا احتمال آلودگی وجود دارد بنابراین برای سلامت و رفاه حال مردم به زودی مرکز تشخیص کرونا در سلسله راه اندازی می شود.

وی اضافه نمود: مطب های سطح شهر و درمانگاه های خصوصی باید در این شرایط به لحاظ اخلاقی و تعهدی که دارند پای کار باشند تا مردم با مشکل روبرو نشوند.

فرماندار سلسله با اشاره به مشکلاتی که درخصوص 24 ساعته کردن درمانگاه سپاه وجود داشت، اضافه نمود: هم اکنون برای حفظ سلامت شهفرایندان درمانگاه شهید حسنوند به طور شبانه روز به بیماران معمولی خدمات ارائه می دهد.

خسروی شرح داد: اگر چه در حال حاضر داروخانه های سطح شهر از نظر داشتن الکل و مواد ضدعفونی کننده مسئله ای ندارند اما با توجه به هماهنگی های اجرا شده با فرماندار اشتهارد، داروخانه ها نیازمندی های خود را در مورد ژل ضدعفونی به فرمانداری اطلاع دهند تا به میزان مورد نیاز خریداری و در اختیار آنها قرار گیرد.

فرماندار سلسله به ملایم شدن شیب منحنی کرونای شهرستان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه مردم تا کنون همراهی خوبی داشته اند، اگر به همین فرایند قرنطینه خانگی ادامه و توصیه های بهداشتی را رعایت کنند می توانیم امیدوار باشیم که به زودی بیماری کنترل و زنجیره انتقال آن قطع شود.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان 65 نفر در سلسله مبتلا به ویروس کرونا هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3889

به "خبرنگاران مرکز تشخیص کرونا در سلسله راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرکز تشخیص کرونا در سلسله راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید