خلیل زاده: فرودگاه دبی مجوز پرواز داد، ابوظبی جلوی آن را گرفت، هماهنگی برای سفر استقلال به قطر اجرا شده است

اسماعیل خلیل زاده، سرپرست باشگاه استقلال تأکید کرد هماهنگی پرواز چارتر این تیم به دبی انجام شده بود، اما فرودگاه ابوظبی مقابل پرواز را گرفته است.

خلیل زاده: فرودگاه دبی مجوز پرواز داد، ابوظبی جلوی آن را گرفت، هماهنگی برای سفر استقلال به قطر اجرا شده است

بهترین تجربه سفر را با کارگزار تور کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده، سرپرست باشگاه استقلال درباره اعزام این تیم به دبی گفت: دوستان ما از بعدازظهر پنجشنبه که قرار شد ما بازی پلی آف را در دبی برگزار کنیم، در کوشش برای هماهنگی سفر بودند. باید از آقای علی نژاد (سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان) هم تشکر کنم که در مذاکرات یاری کردند. از روز گذشته برنامه سفر را پیگیری کردیم و تا ساعت 12 شب گذشته ویزاها صادر شد، اما هواپیمایی که چارتر نموده بودیم به دبی برود، مجوز پرواز نگرفت و به همین دلیل تیم تا صبح در هتل کنار فرودگاه امام خمینی (ره) ماند و پیگیر پرواز بودیم که تیم ساعت 11 صبح امروز سوار هواپیما شد و به دبی رفت.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت وگو می کرد، در واکنش به گلایه بازیکنان از شرایط اعزام و ناهماهنگی های به وجود آمده، گفت: فرودگاه دبی مجوز را صادر نموده بود، اما فرودگاه ابوظبی جلوی این تصمیم را گرفت و ناهماهنگی ایجاد شد. با این حال باید بگویم اتفاقی که برای هر چهار تیم رخ داد، اتفاق بسیار بزرگی را برای کشور رقم زد. ما مخالف بازی در زمین بی طرف بودیم، اما اتفاق خوبی رخ داد. با اینکه تیم اکنون با خستگی به بازی می رود، اما نتیجه خوب آن هماهنگی چهار تیم بود. ما، دوستان و آقای علی نژاد تا زمان ورود به جلسه هماهنگ بودیم و هیچ کدام راضی به بازی در زمین بی طرف نبودیم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص سفر احتمالی این تیم به قطر پس از پیروزی احتمالی مقابل الکویت و اینکه آیا برنامه ریزی برای این سفر اجرا شده است یا نه، گفت: با هماهنگی اجرا شده، با پروازی مستقیم سریعاً تیم به خاک ایران می آید و از آنجا بلافاصله به قطر می رویم که تیم خستگی نداشته باشد تا با کمترین خستگی برای بازی با تیم قطری آماده شویم. امیدوارم بازیکنان امروز هم خوب استراحت نمایند تا بتوانند مقابل تیم الکویت به نتیجه برسند و به پیروزی خوبی برسیم. با توجه به شرایطی که تیم الکویت دارد و انگیزه ای که بازیکنان ما دارند، می توانیم در این بازی به پیروزی برسیم. امیدوارم که تیم های دیگر هم به پیروزی و موفقیت برسند و با میزبانی بازی های گروهی در ایران، شکست بزرگی را به عربستانی ها که دشمن ما هستند، تحمیل کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 بهمن 1398 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 769

به "خلیل زاده: فرودگاه دبی مجوز پرواز داد، ابوظبی جلوی آن را گرفت، هماهنگی برای سفر استقلال به قطر اجرا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: فرودگاه دبی مجوز پرواز داد، ابوظبی جلوی آن را گرفت، هماهنگی برای سفر استقلال به قطر اجرا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید