ربیع خواه: برای 90 دقیقه بازی کردن، احتیاج به زمان دارم، کار صعود به فینال آسیا تمام نشده

به گزارش مجله نماشو، مدافع باشگاه پرسپولیس می گوید هنوز شرایط 90 دقیقه بازی کردن را ندارد.

ربیع خواه: برای 90 دقیقه بازی کردن، احتیاج به زمان دارم، کار صعود به فینال آسیا تمام نشده

به گزارش مجله نماشو، محسن ربیع خواه مدافع تیم باشگاه پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل نود ارومیه در چارچوب رقابت های جام حذفی در جمع مجله نماشو گفت: وضعیت جسمی ام خدا را شکر خوب است. در این چند وقت خیلی تمرین کردم. خدا را شکر امروز توانستم چند دقیقه ای بازی کنم. وضعیت تیم بسیار خوب است. چند بازی خیلی سخت را پشت سر گذاشتیم. بچه ها خیلی زحمت می کشند. با محدودیت هایی که داریم، تمام کوشش خود را انجام می دهند. ان شاءالله که بتوانیم در بازی های آینده هم این روند را ادامه دهیم و با کوشش زیاد بتوانیم السد قطر را شکست دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا آماده یک بازی 90 دقیقه ای هست یا نه، گفت: من چند ماهی است که فوتبال بازی نکرده ام. برای اینکه بتوانیم شرایط 90 دقیقه بازی کردن را پیدا کنیم، باید چند بازی را پشت سر بگذاریم تا بتوانم این قابلیت را به دست آورم. من مقداری به زمان نیاز دارم تا بتوانم شرایط بازی کردن 90 دقیقه ای را به دست آورم.

وی درباره مصدومیت کمال کامیابی نیا و اینکه آیا او با مصدومیت او میتواند فیکس بازی کند گفت: این تصمیم کادر فنی است. امیدوارم که کمال کامیابی نیا بتواند شرایط بازی کردن را به دست بیاورد. ان شاءالله که مساله خاصی نیست و دعا می کنیم که او بتواند شرایط بازی کردن را به دست بیاورد.

ربیع خواه در مورد بازی با السد قطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: همه چیز برای ما تمام شده نیست السد تیم بسیار حرفه ای و باتجربه است. بازیکنان باتجربه دارد و هنوز کار برای ما تمام نشده است. همان طور که ما بازی مقابل الدحیل را در خانه حریف واگذار کردیم و در ورزشگاه آزادی نتیجه را برگرداندیم امکان دارد همین اتفاق برای السد در ورزشگاه آزادی بیفتد و این تیم ما را شکست دهد ولی تمام کوشش ما این است که ما بتوانیم این بازی را در ورزشگاه آزادی با پیروزی پشت سر بگذاریم. با توکل بر خدا و حمایت طرفداران پرسپولیس تیمی باشد که به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود می نماید.

محسن ربیع خواه در مورد بازی امروز تیمش مقابل نود ارومیه گفت: بازی امروز ما مقابل نود ارومیه بود. تیمی که انگیزه زیادی داشت. نود ارومیه تیم جوانی بود و خیلی از بازیکنان شان انگیزه بالایی داشتند تا مقابل پرسپولیس بازی نمایند. خیلی تیم زحمت کشی بود ولی ما هم به این برد پیش از بازی با السد نیاز داشتیم و ما هم یک بازی محکم انجام دادیم و توانستیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 130

به "ربیع خواه: برای 90 دقیقه بازی کردن، احتیاج به زمان دارم، کار صعود به فینال آسیا تمام نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیع خواه: برای 90 دقیقه بازی کردن، احتیاج به زمان دارم، کار صعود به فینال آسیا تمام نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید