رییس هیات مدیره استقلال: جانشین استراماچونی را همه دوست دارند، استراماچونی گفت انتقال پول از کشور سوم برایم مشکل ساز شده است

به گزارش مجله نماشو، فعلا به گزینه های ایرانی فکر می کنیم نه خارجی. مربی جانشینی که برای استراماچونی در نظر گرفته ایم، همه می شناسندش و کل ایران دوستش دارند.

رییس هیات مدیره استقلال: جانشین استراماچونی را همه دوست دارند، استراماچونی گفت انتقال پول از کشور سوم برایم مشکل ساز شده است

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت استراماچونی گفت چون پول از طریق شخص ثالث به حساب من واریز می شود دچار مشکل شده ام.

به گزارش فارس، اسماعیل خلیل زاده در گفت وگو با شبکه ورزش در مورد قرارداد استراماچونی گفت: قرارداد او 750 هزار یورو بوده و دو دستیار هم داشته است. ما 327 هزار یورو از این مبلغ را تاکنون به او پرداخت کرده ایم. در همان ابتدای بستن قرارداد هم 100 هزار یورو به این مربی دادیم و در قراردادی که داشتیم پول به حساب او در بانکی در شهر میلان واریز می شد.

وی ادامه داد: به دلیل تحریم ها با شرایط سختی پول را واریز می کردیم و در آخرین مرحله هم توسط صراف ها و در کشورهای همسایه این کار را انجام دادیم، اما او گفت چون پول از طریق شخص ثالث به حساب من واریز می شود دچار مشکل شده ام.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه نمود: به همین دلیل حسابی را در کشور چک گفت و برای او واریز کردیم.

رئیس هیئت مدیره استقلال درباره جانشین استراماچونی گفت: اگر آقای استراماچونی نیاید، اقدامات را آغاز می کنیم. فعلا به گزینه های ایرانی فکر می کنیم نه خارجی. مربی جانشینی که برای استراماچونی در نظر گرفته ایم، همه می شناسندش و کل ایران دوستش دارند. او مربی با علمی است و کار را در اختیار خواهد گرفت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4120

به "رییس هیات مدیره استقلال: جانشین استراماچونی را همه دوست دارند، استراماچونی گفت انتقال پول از کشور سوم برایم مشکل ساز شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس هیات مدیره استقلال: جانشین استراماچونی را همه دوست دارند، استراماچونی گفت انتقال پول از کشور سوم برایم مشکل ساز شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید