زمان واریز یک میلیون به یارانه بگیران ، برای دریافت وام یک میلیون تومانی چه باید کرد؟

به گزارش مجله نماشو، به گزارش تجارت نیوز، رئیس جمهور در روز 18 فروردین ماه گفته بود: تسهیلات با نرخ 12 درصد در نظر گرفته ایم که مدت زمان بازپرداخت آن 24 ماه (دو سال) است و چند ماه هم تنفس داده می شود و آنها بازپرداخت را از مهر ماه 99 شروع خواهند کرد.

زمان واریز یک میلیون به یارانه بگیران ، برای دریافت وام یک میلیون تومانی چه باید کرد؟

اما در جلسه امروز ستاد اقتصادی دولت مقرر شد که سود 12 درصدی وام یک میلیون تومانی کرونا که قرار است برای یارانه بگیران واریز شود را دولت برعهده بگیرد.

رئیس جمهور در این خصوص گفت: قرار شد وام یک میلیون تومانی به صورت قرض الحسنه پرداخت شود و سود وام را دولت پرداخت کند؛ بنابراین مردم همان یک میلیون تومان را پس می دهند.

پس از این اظهارات رئیس کل بانک مرکزی در خصوص شرایط جدید وام یک میلیون تومانی در صفحه ایسناگرامی خود نوشت: با قبول پرداخت مابه التفاوت نرخ 12 درصد با وام قرض الحسنه، توسط دولت مقرر شد وام پرداختی به همه خانوارهای یارانه بگیر به صورت قرض الحسنه و 30 ماهه باشد.

متقاضیان چگونه ثبت نام کنند؟

همتی همچنین در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان گفت: با انجام فرایند ثبت نام و اعلام درخواست تمایل سرپرستان خانوار مبنی بر استفاده از این وام در پاسخ به پیامک ارسالی وزارت رفاه انشالله تا روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان وام یک میلیون تومانی خانوارهای یارانه بگیر از طریق بانک های عامل خود به حسابشان واریز خواهد شد.

بنابراین طبق جلسه امروز دولت، نرخ سود 12 درصد وام یک میلیون تومانی برای متقاضیان حذف شده است، مدت زمان بازپرداخت آن 30 ماهه و تا روز قبل از شروع ماه رمضان به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

در خصوص نحوه ثبت درخواست نیز طبق سخنان امروز رئیس کل بانک مرکزی، پیامکی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سرپرستان خانوار ارسال می شود و متقاضیان از این طریق درخواست خود را به وزارت کار اعلام می کنند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 18 خرداد 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1032

به "زمان واریز یک میلیون به یارانه بگیران ، برای دریافت وام یک میلیون تومانی چه باید کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز یک میلیون به یارانه بگیران ، برای دریافت وام یک میلیون تومانی چه باید کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید