شرور محله های نظام آباد و شهید نامجو دستگیر شد

به گزارش مجله نماشو، رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شرور محله های نظام آباد و شهید نامجو اطلاع داد و گفت: این فرد شرور با جذب نوجوانان محل قصد نوچه پروری و قدرت نمایی را داشت که با هوشیاری پلیس دستگیر شد.

شرور محله های نظام آباد و شهید نامجو دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگعلی شاملو، گفت: روز گذشته مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت پس از ماه ها کوشش و رصد اطلاعاتی پیروز به شناسایی مخفیگاه یکی از اراذل و اوباش سابقه دار محله نظام آباد که تحت تعقیب پلیس بود، شدند.

این مقام انتظامی توضیح داد: این فرد شرور پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش در حوالی خیابان دماوند دستگیر و به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی برای تحقیقات تکمیلی منتقل شد.

شاملو با بیان اینکه متهم با تغییر مخفیگاهش چندین ماه متواری و تحت تعقیب پلیس بود، گفت: وی تتا کنون به دفعات مختلف دستگیر و دارای چندین فقره سابقه کیفری از قبیل: آدم ربایی، ایراد ضرب و جرح عمدی با سلاح سرد، نزاع، سرقت و اخلال در نظم و آسایش عمومی و نوچه پروری می باشد.

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت در ادامه گفت: در سال های اخیر این فرد سعی داشته خود را شرور معروف محل معرفی کند و با نفوذ در بین جوانان و نوجوانان محل و جذب آن ها برای خود نوچه پروری کند که البته با هوشیاری مأموران پلیس عاقبت وی در شامگاه بیست و هشتمین روز مهرماه امسال در مخفیگاهش دستگیر و با قرار 2 میلیاردی روانه زندان شد.

شاملو با اشاره به اینکه این فرد شرور به دفعات مختلف با رفتار های مجرمانه موجب رعب و وحشت سکنه اهالی نظام آباد و شهید نامجو شده بود تا حدی که هیچ یک از شهروندان و افراد بزه دیده از ترس تلافی متهم حاضر به طرح شکایت از وی نبودند، گفت: با اطمینان پلیس به شهروندان تا کنون بیش از 8 تن از بزه دیدگان از وی شکایت نموده اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی در انتها با بیان اینکه پلیس اجازه قدرت نمایی به هر فردی که بخواهد نظم و امنیت عمومی را به مخاطره بی اندازد نمی دهد، خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند گزارش های خود را به وسیله سامانه 1140 با پلیس در میان بگذارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4237

به "شرور محله های نظام آباد و شهید نامجو دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرور محله های نظام آباد و شهید نامجو دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید