شهردار تبریز: سیزدهمین رام قطار شهری به ارزش 1200 میلیارد ریال وارد تبریز شد

به گزارش مجله نماشو، خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز از ورود سیزدهمین رام مونتاژ داخل قطار شهری به ارزش تقریبی 1200 میلیارد ریال اطلاع داد.

شهردار تبریز: سیزدهمین رام قطار شهری به ارزش 1200 میلیارد ریال وارد تبریز شد

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ایرج شهین باهر صبح امروز در حاشیه ورود اولین محموله واگن های مونتاژ داخل به تبریز، گفت: با توجه به اینکه قطار شهری در حمل و نقل عمومی از صندلی ویژه ای برخوردار است، در چهار سال اخیر به صورت جدی پیگیر توسعه خط یک و دو قطار شهری بودیم که خوشبختانه زیرساخت های خط یک تقریبا تکمیل شده است.

او با اشاره به تحریم ها و محدودیت های مالی که متوجه شهرداری های کلان شهرها هم شده است، اظهار کرد: برای دریافت رام های قطار شهری مونتاژ داخل، رقابتی بین شهرداری ها به وجود آمده است که خوشبختانه با پیگیری مسئولان شهری و استان، توانستیم سیزدهمین رام را وارد شهرمان کنیم و پیگیر دریافت رام بعدی هستیم.

شهردار تبریز با بیان اینکه ارزش تقریبی این رام 1200 میلیارد ریال است، اضافه نمود: هر رام شامل پنج واگن است که در نهایت مجموع رام های قطار شهری تبریز را به 27 رام افزایش خواهیم داد.

ایرج شهین باهر یادآور شد: بی شک قطار شهری جزو زیرساخت های رفاهی شهر به تعداد می آید و توسعه آن، موجب تسهیل تردد و رفاه شهروندان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2957

به "شهردار تبریز: سیزدهمین رام قطار شهری به ارزش 1200 میلیارد ریال وارد تبریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار تبریز: سیزدهمین رام قطار شهری به ارزش 1200 میلیارد ریال وارد تبریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید