مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا

به گزارش مجله نماشو، در کنار اهمیت سیاسی رم، تاثیر فرهنگی و ثروت ونیز به خوبی در دوره های مختلف تاریخی شناخته شده است و فستیوال رژه قایق Festa Della Sensa شاهدی قوی برای آن است. این فستیوال به صورت نمادین، گسترش سیاسی، فرهنگی و اجتماعی جمهوری ونیز را جشن می گیرد. در این مراسم قایق های سنتی زیبا که با هنرمندی تزئین شده اند را می بینید که از خلیج تا میدان سینت مارک حرکت می کنند. با این قایق های رنگارنگ سبک ونیزی که در شهر تردد می کنند، باید این زمان در تور ایتالیا و ونیز باشید. این فستیوال در نوزدهم و بیستم می هر سال برگزار می شود.

مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا

Santa Rosalia، قدیس محافظ پالرمو است. محلی ها او را La Santuzza یا قدیس کوچک صدا می کنند. گفته می شود این قدیس در سال 1624 کل شهر را از طاعونی کشنده و همه گیر نجات داده است. در فستیوال Festimo di Santa Rosalia که در جولای برگزار می شود مردم از این قدیس تقدیر می کنند. در طول این مراسم پالرمو با چراغانی های زیبا تزئین می شود.

اگر چه فستیوال Epiphany و Befana امروزه به عنوان یک جشن ملی شناخته می شود، با این حال هیچ جا غیر از رم نمی توانید روح این فستیوال را درک کنید. بر اساس سنت های مسیحیت این فستیوال در روز دوازدهم کریسمس، وقتی که بچه ها آمدن ساحره مقدس Befana را جشن می گیرند برگزار می شود. در واتیکان این فستیوال حال و هوای دیگری دارد. هزاران نفر با لباس های قرون وسطایی در خیابان ها حاضر شده و به سمت واتیکان حرکت می کنند. این فستیوال یکی از مهمترین فستیوال های ایتالیا است.

ونیز همیشه برای فضای رمانتیکش برای تازه عروس ها و دامادها و عاشقان تفریح مشهور بوده است. ولی هیچ مناسبت بهتری برای دیدن این شهر زیبا و رمانتیک غیر از فستیوال Fiesta di San Marco در 25 آوریل وجود ندارد. این فستیوال بزرگداشت قدیس محافظ ونیز است. در طول این فستیوال مردان ونیزی به عشقشان رز قرمز می دهند. در این روز فرخنده، بودن در میدان سینت مارک همراه با عشق زندگیتان تا ابد در یادتان خواهند ماند.

منبع مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا

انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1919

به "مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید