مهابادی: قسم می خورم داور دیدار ما مقابل آلومینیوم فرد درستی نیست!، نتایج ما با کیفیت تیم همخوانی ندارد

به گزارش مجله نماشو، سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر از داور دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک به شدت انتقاد کرد.

مهابادی: قسم می خورم داور دیدار ما مقابل آلومینیوم فرد درستی نیست!، نتایج ما با کیفیت تیم همخوانی ندارد

داود مهابادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه مجله نماشو مجله نماشو پویا، درباره شکست 2 بر صفر آلومینیوم اراک مقابل شهرداری ماهشهر گفت: آلومینیوم تیم خوبی بود، اما این ما بودیم که در بیشتر دقایق بازی حمله می کردیم که متأسفانه از موقعیت های خود استفاده نکردیم. حریف هم از فرصت های خود در ضدحملات نهایت استفاده را برد و به دو گل رسید.

وی با انتقاد از قضاوت امید سعیدفر، داور این بازی گفت: باید اذعان کنم که داور در نتیجه بازی تأثیر مستقیم داشت. در دقیقه 55 در حالی که مهاجم ما با دروازه بان حریف تک به تک بود، بازیکن آلومینیوم روی بازیکن ما خطای پنالتی کرد و باید از زمین اخراج می شد، اما داور خطای پشت محوطه جریمه خاطرنشان کرد و به این بازیکن کارت زرد نشان داد. این کار کاملاً مغرضانه است. همه می دانند که مدافع خطاکار روی مهاجمی که با دروازه بان تک به تک است، باید اخراج گردد. این داور، داور سلامتی نیست. وقتی به جای اخراج بازیکن حریف، کارت زرد نشان می دهی، شیله پیله داری و آدم درستی نیستی! قسم می خورم که داور این بازی فرد درستی نیست!

سرمربی شهرداری ماهشهر ادامه داد: اگر داور خطا می گیرد و می خواهد به بازیکن خاطی اخطار دهد، باید همان لحظه کارت بدهد، اما داور این بازی پس از آرام کردن اوضاع، کوشش می کرد که به گونه ای ماست مالی کند و به همین خاطر کارت زرد نشان داد! دو سال گذشته هم همانند شاهین حاج بابایی که در بازی سپیدرود باید بازیکنی را اخراج می کرد اما به او کارت زرد نشان داد و از داوری رفت. این داور هم همین کار را کرد و به همین خاطر، رشد نمی کند!

مهابادی در مورد قعرنشینی تیمش در لیگ دسته اول و ناتوانی در به ثمر رساندن گل در سه دیدار گذشته توضیح داد: امیدوارم مسائل ما حل گردد. ما موقعیت های تک به تک با دروازه بان داشتیم و زمانی که یک تیم نمی تواند از چهار موقعیت تک به تک خود استفاده کند، قطعاً مشکل دارد. نمی گوییم ضعف ما تنها به خاطر داوری است، اما وقتی داور پنالتی تیم ما و اخراج بازیکن حریف را اعلام نمی کند و ما موقعیت های خود را وارد دروازه نمی کنیم، زمینه ساز اتفاقات بعدی می گردد. در دیدار مقابل اکسین هم معین شد که پنالتی ما را نگرفته اند.

وی در خصوص مصاف مقابل سپاهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مجله نماشو گفت: سپاهان در هر دو جام مدعی است و ما هم کوشش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم. قطعاً نتایج ما با کیفیت تیم مان همخوانی ندارد و امیدوارم بدشانسی دست از سر ما بردارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آذر 1397 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 93

به "مهابادی: قسم می خورم داور دیدار ما مقابل آلومینیوم فرد درستی نیست!، نتایج ما با کیفیت تیم همخوانی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهابادی: قسم می خورم داور دیدار ما مقابل آلومینیوم فرد درستی نیست!، نتایج ما با کیفیت تیم همخوانی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید