هادوی: درخواست برگزاری نشست جنبش دانشجویی با وزیر علوم ، انتقاد از مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور

به گزارش مجله نماشو، عضو اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان محور ملاقات دانشجویان با کلانتری، معاون فرهنگی وزیر علوم را تشریح کرد.

هادوی: درخواست برگزاری نشست جنبش دانشجویی با وزیر علوم ، انتقاد از مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور

هادوی، عضو اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در مورد ملاقات این اتحادیه با کلانتری، معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: برنامه بازدید و ملاقات با تشکل های دانشجویی به وسیله معاون فرهنگی وزیر علوم در ایام 16 آذر برگزار می گردد که بر اساس برنامه ریزی اعلام شده فردا، 14 آذر معاون وزیر علوم بازدیدی از اتحادیه جامعه اسلامی به عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در این بازدید کلانتری، پیرامون موضوعات مختلف با دانشجویان صحبت خواهد نمود که مهمترین موضوع اتحادیه جامعه اسلامی پیگیری جلسات نشریات دانشجویی از معاون فرهنگی وزیر علوم است که این جلسات به چه صورت برگزار می گردد. بعد از 17 سال قرار است آیین نامه کمیته ناظر بر نشریات قرار است تغییراتی انجام گردد. این تغییرات پیرامون جلسه ای که چهار تشکل بزرگ دانشجویی داشتند قرار است صورت گیرد که باید با یاری معاون فرهنگی وزارت علوم تغییرات این آیین نامه تسهیل گردد و فرایند آن سریعتر انجام دهد.

وی ادامه داد: یکی از مطالبات ما مشخص مدیرکل فرهنگی، وزارت علوم است که هنوز انتخاب نشده و در جلسه فردا حتما از کلانتری درخواست می کنیم که هرچه زودتر مدیر فرهنگی تازه را انتخاب کند.

هادوی اضافه کرد: یکی دیگر از مطالبات دانشجویان در جلسه با معاون فرهنگی وزارت علوم، هماهنگی برای برگزاری جلسه با زلفی گل، وزیر علوم است که هنوز بعد از چند ماه وزیر علوم جلسه ای با تشکل های دانشجویی نداشته که این یکی از مطالبات جدی است که آقای کلانتری هماهنگی های لازم را برای برگزاری این جلسه انجام دهد.

وی اعلام کرد: اولویت تشکل های دانشجویی ملاقات با وزیر علوم بود که مطالبه می کنیم و بعلاوه ملاقات با رئیس جمهور است که ما نسبت به ملاقات با رئیس جمهور نقد داریم.

هادوی یادآور شد: نمایندگانی تشکل های دانشجویی که قرار است 16 آذر در مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور صحبت نمایند متاسفانه از اتحادیه ها انتخاب نشده اند و فقط از یک دانشگاه هستند که این فرایند مورد انتقاد جنبش دانشجویی است. مشکل ما این است که اتحادیه های دانشجویی نماینده خود را انتخاب نکردند.

وی ادامه داد: دوتا از اتحادیه های دانشجویی در دانشگاه مورد نظر دفتر ندارند و نماینده ای هم برای سخنرانی در حضور رئیس جمهور ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1991

به "هادوی: درخواست برگزاری نشست جنبش دانشجویی با وزیر علوم ، انتقاد از مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادوی: درخواست برگزاری نشست جنبش دانشجویی با وزیر علوم ، انتقاد از مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید