سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی گردیده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان

به گزارش مجله نماشو، عملیات اجرایی پیش بینی گردیده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان سرایان از محل اعتبارات استانی سال 96 به انتها رسید.

سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی گردیده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، محمد عرب مسئول میراث فرهنگی شهرستان سرایان امروز سه شنبه 10 مهر 97 با بیان این مطلب اضافه نمود: ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی در سایت اداری واقع گردیده و 700 مترمربع زیربنا دارد و در صورت تکمیل شدن بسیاری از مسائل آموزشی و اداری میراث فرهنگی مرتفع خواهد شد و امکان بهره برداری از بناهای تاریخی مانند کاروانسرا و خانه های تاریخی را برای سرمایه گذاران فراهم می نماید.

عرب ادامه داد: شمشه گیری و اجرای 1600 مترمربع اندود ماسه و سیمان تمام فضاهای مسقف انجام گردیده و در سال مالی جاری تکمیل تاسیسات و آغاز عملیات نازک کاری در صورت تخصیص اعتبارات انجام خواهد شد.

او اضافه نمود: این پروژه برای تکمیل احتیاج به اعتباری بالغ بر 5000 میلیون ریال دارد که با توجه به کاهش منابع استانی به صورت قطره چکانی اختصاص می یابد و باعث کندی عملیات اجرایی گردیده است که امیدواریم در امسال از محل منابع ملی اعتبار مورد احتیاج تامین و این ساختمان به بهره برداری برسد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2651

به "سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی گردیده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام عملیات اجرایی پیش بینی گردیده ساختمان مرکز آموزش صنایع دستی سرایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید