سرانجام عملیات حدود 8 هزار متر جدولگذاری در معابر شهر کهریزک

به گزارش مجله نماشو، خبرگزاری خبرنگاران-شهردار کهریزک گفت: به منظور بهسازی معابر و انهار شهرکهریزک، جدوال فرسوده معابر قدیمی جمع آوری و عملیات جدولگذاری درحال اجراست.

سرانجام عملیات حدود 8 هزار متر جدولگذاری در معابر شهر کهریزک

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از تهران، علی یحیی پور در این خصوص گفت: بافت شهری کهریزک از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش شامل محلات تازه تاسیس است که این محلات احتیاجمند ایجاد زیرساخت های عمرانی و خدماتی مانند جدولگذاری، آسفالت، ایجاد فضای سبز و... هستند و عملیات های عمرانی بر اساس احتیاج اهالی و نظر کارشناسان حوزه فنی و عمران به طور مستمر در این محلات درحال اجراست و نیمی از محلات شهر نیز قدیمی و فرسوده هستند که تمامی زیرساخت های آنها دچار فرسودگی است و در راستای افزایش رفاه حال اهالی بهسازی و نوسازی المان های فیزیکی این محلات نیز در اولویت حوزه فنی و عمران قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: به همین منظور و در راستای ایجاد عدالت در تمامی محلات شهر اجرای عملیات جدولگذاری در محلات مختلف شهر درحال اجراست که بر اساس پیش بینی کارشناسان فنی در فاز اول حدود 8000 متر طول جدول در سطح محلات قدیمی و جدید اجرا می گردد. که این پروژه علاوه بر بهسازی فضای دیداری شهر در افزایش رفاه حال اهالی، مناسب سازی جهت تردد، بهینه سازی جمع آوری آبهای سطحی و... نیز تاثیر بسزایی دارد.

انتهای پیغام/0421071664

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3481

به "سرانجام عملیات حدود 8 هزار متر جدولگذاری در معابر شهر کهریزک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام عملیات حدود 8 هزار متر جدولگذاری در معابر شهر کهریزک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید