پرونده های دریافت تسهیلات مراکز ورزشی در حال تکمیل است

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران/خراسان رضوی فرزاد فتاحی گفت: ثبت نام آن دسته از مراکز ورزشی که دارای بیمه تامین اجتماعی بودند در سامانه کارا اجرا شده و پرونده ها در حال تکمیل است.

پرونده های دریافت تسهیلات مراکز ورزشی در حال تکمیل است

فرزاد فتاحی در گفت وگو با مجله نماشو از برگزاری نشست مشترک با مدیرکل کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی خبر داد و اظهار کرد: ابتدا جلسه ای را با تعدادی از باشگاه داران و سرمایه گذاران بخش خصوصی داشتیم و از بین آن ها 2 نفر نماینده انتخاب کردیم .

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اضافه نمود: قرار شد با حضور نماینده آن ها نشستی با مسئولان هر حوزه ای که مشکل دارد، برگزار کنیم که امروز نخستین جلسه برگزار گشت.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: از جمله مواردی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، اخذ تسهیلات و دریافت بیمه بیکاری بود تا مسائل پیش روی باشگاه ها را به حداقل ممکن برسانیم.

وی گفت: طبق آخرین گزارش مسئولیت پرداخت بیمه بیکاری از ابتدای خرداد به استان واگذار شد. پیش از این پرداخت این بیمه از طریق سامانه بود که پرداخت ها را با مشکل روبرو می کرد ولی حالا در پرداخت بیمه بیکاری تسریع شده است. بیمه بیکاری اردیبهشت ماه به زودی پرداخت می شود. پرداخت حق بیمه خرداد و تیر نیز در دستور کار است. در حال حاضر به دلیل اینکه اقدامات مربوط به پرداخت بیمه در استان صورت می گیرد، فرایند پرداخت سرعت بیشتری دارد.

فتاحی در خصوص تسهیلات مراکز ورزشی که دارای بیمه تامین اجتماعی است بیان کرد: ثبت نام آن دسته از مراکزی ورزشی که دارای بیمه تامین اجتماعی بود، در سامانه کارا انجام شده و به میزان مبلغی حدود 12 میلیارد ریال معرفی برای دریافت حق بیمه به بانک داشته ایم که در حال تکمیل پفراینده هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی شرح داد: در خصوص تکمیل پفراینده ها مسائلی از قبیل ترهین اسناد ضمانت نامه فراروی بخش خصوصی است که قرار شد شنبه، 21 تیر ماه، در جلسه کارگروه اشتغال، نماینده بخش خصوصی در حضور استاندار مسائل را اعلام کند تا محدودیت هایی که پیش روی باشگاه داران است به حداقل برسد.

وی در خصوص باشگاه دارانی که بیمه تامین اجتماعی نداشتند نیز گفت: این افراد نیز فعلا در سامانه کارا ثبت نام کرده اند اما سامانه مسائل زیادی را به وجود آورده است. صحبت هایی با مدیرکل تعاون در خراسان رضوی انجام شد و قرار است این مشکل نیز بررسی شود. هفته آینده نیز جلسه ای با موضوع کسب و پیشه با رئیس شورای شهر خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 18 شهریور 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1184

به "پرونده های دریافت تسهیلات مراکز ورزشی در حال تکمیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده های دریافت تسهیلات مراکز ورزشی در حال تکمیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید