پروژه مرمت و بهسازی کندروهای بزرگراه آزادگان به کجا رسید؟

به گزارش مجله نماشو، موانع اجرایی پروژه مرمت و بهسازی کندروهای بزرگراه آزادگان، با هدف تسریع فرایند اجرایی پروژه مورد آنالیز نهاده شد.

پروژه مرمت و بهسازی کندروهای بزرگراه آزادگان به کجا رسید؟

جهت دریافت خدمات شرکت بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، عملیات مرمت و بهسازی مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان، حدفاصل پل شهید کاظمی تا تقاطع بزرگراه شهید خرازی که از سال 97 توسط سازمان مهندسی و عمران شهر تهران شروع شده است با موانعی روبرو شده که در این راستا علی پیوسته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران و جمعی از دست اندرکاران اجرایی پروژه مرمت و بهسازی کندروهای بزرگراه آزادگان نشستی برگزار کرد تا ضمن ارزیابی آخرین شرایط اجرایی پروژه، درباره برطرف موانع و تسریع عملیات اجرایی آن چاره اندیشی گردد.

تا بهمن ماه 97 پیشرفت عملیات مرمت مسیرهای کندرو بزرگراه آزادگان در بخش حدفاصل پل شهید کاظمی تا تقاطع بزرگراه شهید همت از مرز 32 درصد فراتر رفته بود و قرار بود با اجرای این پروژه، کل مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان در هر یک از باندهای رفت و برگشت به 3 خط عبوری افزایش پیدا کند.

طول مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان در بخش حدفاصل پل شهید کاظمی تا تقاطع بزرگراه شهید خرازی در 2 باند رفت و برگشت به 27 کیلومتر می رسد و عملیات مرمت و بهسازی این مسیرها طیف گسترده ای از اقدامات ترمیمی از قبیل تثبیت بستر با سیمان، اجرای بتن غلتکی، روکش آسفالت، پیاده روسازی، مرمت گاردریل ها، جداول و شبکه جمع آوری و راهنمایی آب های سطحی، اصلاح عرض معبر و ایمن سازی مسیرهای ورودی و خروجی را در بر می گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 993

به "پروژه مرمت و بهسازی کندروهای بزرگراه آزادگان به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه مرمت و بهسازی کندروهای بزرگراه آزادگان به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید