پیش بینی احداث 25 هزار واحد مسکونی تا انتها سال برای مددجویان، نیازمند همکاری بانک ها هستیم

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران: مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد با بیان اینکه احداث حدود 25 هزار واحد مسکونی برای مددجویان تا انتها سال 91 پیش بینی شده است، گفت: در 6 ماهه نخست سال، ساخت نیمی از این تعداد عملیاتی شد.

پیش بینی احداث 25 هزار واحد مسکونی تا انتها سال برای مددجویان، نیازمند همکاری بانک ها هستیم

جهت دریافت خدمات طراحی پارکینگ کلاسیک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

قادر صمدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران درباره تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده در 6 ماهه نخست سال 91 توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) برای مددجویان این نهاد گفت: برای سال 91، احداث حدود 25 هزار واحد مسکونی را پیش بینی کردیم که در 6 ماهه نخست سال، ساخت نیمی از این تعداد عملیاتی شد.

وی با بیان اینکه بخشی از این واحدهای مسکونی آماده تحویل است و بخش دیگر در دست ساخت قرار گرفته است، اضافه کرد: امیدواریم تا خاتمه سال 91 بتوانیم به پیش بینی ساخت 25 هزار واحد مسکونی برای مددحویان که در برنامه قرار داده ایم، جامه عمل بپوشانیم.

مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد ادامه داد: البته این موضوع نیازمند همکاری بانک ها در ارائه تسهیلات است؛ به همین دلیل در کوشش برای گسترده تر کردن این همکاری ها هستیم تا به اهداف مورد نظر در برنامه دست یابیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3995

به "پیش بینی احداث 25 هزار واحد مسکونی تا انتها سال برای مددجویان، نیازمند همکاری بانک ها هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی احداث 25 هزار واحد مسکونی تا انتها سال برای مددجویان، نیازمند همکاری بانک ها هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید