کشته شدن 5 نفر از جمله یک زن باردار در تیراندازی در آمریکا

به گزارش مجله نماشو، تیراندازی مرگبار شامگاه یکشنبه(به وقت محلی) در شهر ایندیاناپولیس آمریکا در ایالت ایندیانا، دستکم پنج نفر از جمله یک زن باردار را به کام مرگ کشاند.

کشته شدن 5 نفر از جمله یک زن باردار در تیراندازی در آمریکا

بعضی رسانه های آمریکایی کشته شدگان در جریان این تیراندازی را شش نفر اعلام نموده اند.

این نخستین تیراندازی مرگبار در آمریکا از زمان شروع دولت جو بایدن از روز پنجشنبه گذشته تا کنون است. این گونه حوادث می تواند چالشی جدی برای دولت جدید آمریکا باشد.

به گزارش سی ان ان، پلیس محلی از قتل پنج نفر در تیراندازی صبح روز یکشنبه در شمال شرقی ایندیاناپولیس اطلاع داد؛ حادثه ای که شهردار آن را یک قتل عام خواند. ایندیاناپولیس دومین شهر عظیم ایالت ایندیانا پس از شیکاگو است که در غرب میانه قرار گرفته است.

به گفته رئیس پلیس ایندیاناپولیس، حال یک نوجوان هم در این حادثه که عظیمترین تیراندازی بیش از یک دهه گذشته این شهر است، در شرایط وخیمی قرار گرفته است.

سخنگوی پلیس ایالتی ایندیاناپولیس به خبرنگاران گفت: افسران پلیس در پی گزارش های رسیده از تیراندازی که پیش از ساعت چهار صبح اتفاق افتاده بود در محل حاضر شدند و با یک پسر نوجوان که در اثر شلیک گلوله زخمی شده بود، روبرو شدند.

پس از آن افسران اطلاعاتی دریافت کردند که آنها را به محلی دیگر رساند و در آنجا با جسد پنج نفر از جمله یک زن باردار که در اثر شلیک اسلحه کشته شده بودند، روبرو شدند.

، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1561

به "کشته شدن 5 نفر از جمله یک زن باردار در تیراندازی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن 5 نفر از جمله یک زن باردار در تیراندازی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید