64 میلیارد تومان برای بازسازی و ساخت شبکه جدید فاضلاب زابل اختصاص یافت

به گزارش مجله نماشو، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 64 میلیارد تومان سال جاری برای بازسازی و ساخت شبکه جدید در یک خط پنج کیلومتری در پروژه فاضلاب شهر زابل تامین اعتبار شده که تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

64 میلیارد تومان برای بازسازی و ساخت شبکه جدید فاضلاب زابل اختصاص یافت

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگار از ،احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه گلنگ زنی توسعه شبکه فاضلاب شهر زابل گفت: در حوزه زابل یکی از مهمترین پروژه ها، فاضلاب آن است که در این زمینه سال های گذشته اقدامات زیاد اجرا شده که به جهت بازه زمانی اجرای پروژه، تکنولوژی و لوله های موجود در آن مقطع بخشی از این شبکه آسیب دیده و هر از چندگاهی بحرانی را در شهر ایجاد می نماید.

او ادامه داد: با همت مسوولان و پیگیری نمایندگان منطقه سیستان در مجلس شورای اسلامی بستر لازم فراهم و در سالجاری ردیف اعتباری خوبی برای این پروژه اختصاص پیدا کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت:شهر زابل به دلیل ویژگی های خاص شهری بدون ساختار فاضلاب، آسیب فراوان دیده و از این رو باید هرچه سریعتر فاضلاب این شهر به سر انجام برسد.

او با اشاره به اینکه بخشی از شهر زابل در 20 سال اخیر گسترش پیدا نموده و بخش دیگر هم فاضلاب اجرایی نشده اضافه نمود: در سال های گذشته پروژه فاضلاب این شهر اعتبارش به صفر رسیده که این عقب ماندگی با تامین اعتبار لازم و سایر پیش بینی های اجرا شده جبران و اقدامات متناسبی صورت خواهد گرفت.

موهبتی اظهارداشت: اقدامات زیربنایی و روبنایی خوبی در بحث حاشیه نشینی در قسمت های شمال غرب، شمال شرق و جنوب غرب شهر زابل انجام گرفته که به دلیل مغفول ماندن زمان دربازه های گذشته این اقدامات کافی نیست.

او با اشاره به افتتاح طرح های گرامیداشت هفته دولت در شهر های زهک، نیمروز و هیرمند اضافه نمود: امید می رود که با انجام و اجرای پروژه های مختلف قسمتی از آرزو های مردمان این شهر ها محقق گردد.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3596

به "64 میلیارد تومان برای بازسازی و ساخت شبکه جدید فاضلاب زابل اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "64 میلیارد تومان برای بازسازی و ساخت شبکه جدید فاضلاب زابل اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید