ارائه تسهیلات به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران: مدیر امور اعتباری بانک مسکن، بخشی از برنامه های سال جدید آن بانک را ارایه تسهیلات 100 میلیون تومانی به 140 هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی بیان کرد و گفت: به محض قطعی شدن نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن و احراز صلاحیت آنها توسط مراجع ذیصلاح، ارایه تسهیلات به این عده از متقاضیان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ارائه تسهیلات به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، محمدحسن علمداری مدیرامور اعتباری بانک مسکن در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری این وزارتخانه درخصوص اقدامات بانک مسکن برای طرح اقدام ملی مسکن و ارایه تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط، خاطرنشان کرد: بانک مسکن به منظور اجرایی و عملیاتی شدن طرح اقدام ملی مسکن، ارایه تسهیلات به بخشی از متقاضیان واجدشرایط را که توسط ادارات کل راه و شهرسازی به بانک معرفی می شوند، تقبل نموده است.

مدیرامور اعتباری بانک مسکن توضیح داد: بانک مسکن بر اساس وعده ای که داده است ارایه تسهیلات 100 میلیون تومانی را به 140 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی در دستور کار قرار داده که به محض روشن شدن جزییات آن از وزارت راه و شهرسازی و معرفی به ادارات کل و تکمیل پفراینده، اقدامات برای ارایه تسهیلات به این عده از متقاضیان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

طرح اقدام ملی مسکن از سال گذشته توسط دولت پایه ریزی شد و قرار است 400 هزار واحد مسکونی تا انتها سال جاری عملیات اجرایی شان به انتها برسد.

در رایزنی هایی که بانک مسکن با معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی داشت، در ابتدا قرار بود تا بانک مسکن ارایه تسهیلات به 120 هزار واحد را متقبل گردد که این میزان هم اکنون به 140 هزار واحد رسیده است و بانک مسکن تعهد نموده است تسهیلات حداکثر 100 میلیون تومانی مسکن را برای متقاضیان طرح اقدام ملی که از مراجع معتبر به آن بانک معرفی می شوند و جزو متقاضیان قطعی به شمار می فرایند را متقبل گردد.

لازم به ذکر است، سود تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن برای متقاضیان بدون سپرده 18 درصد محاسبه می گردد. سقف زمانی بازپرداخت تسهیلات نیز حداکثر 12 سال است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3932

به "ارائه تسهیلات به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه تسهیلات به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید