انتقاد از تفرقه افکنی بین استقلالی ها، مددی باید مسئولیت بپذیرد!

به گزارش مجله نماشو، محمد نوری در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: در روزهایی که پرسپولیسی ها در اوج اتحاد و همدلی قرار دارند و حتی بعد از احکام انضباطی صادر شده برای آنها هجمه های سنگینی بر علیه آن ایجاد نموده اند، متاسفانه افراد غیر مرتبطی که در استقلال هستند باعث شدند تا استقلالی ها به جای اتحاد و همدلی برای نتیجه گیری، به جان هم افتاده و یکدیگر را متهم نمایند.

انتقاد از تفرقه افکنی بین استقلالی ها، مددی باید مسئولیت بپذیرد!

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به توهین انجام شده به پیشکسوتان این باشگاه در فضای مجازی توسط مدیر آموزشگاه آبی پوشان گفت: برای مدیریت باشگاه تاسف می خورم کار را به جایی کشانده که امروز به جای آنکه پیشکسوتان با هم متحد باشند و برای پیشبرد اهداف تیم کوشش نمایند، این طوری به جان هم افتاده و منِ پیشکسوت امروز مجبور باشم پاسخ مدیر آموزشگاه را بدهم.

وی اضافه نمود: البته من این کار را نمی کنم چون در شان خودم نمی دانم. اما به جای آن از مدیر باشگاه شرح می خواهم که چرا فردی که منتخب ایشان است باید به خودش چنین اجازه ای را بدهد. مسئول رفتار امروز مدیر آموزشگاه استقلال مدیر عاملی است که او را انتخاب نموده و حتی حاضر نیست صورت جلسه هیات مدیره مبنی بر برکناری او را اجرایی نماید.

نوری اضافه نمود: در مورد بعضی اتفاقات آموزشگاه باید این شرح را بدهم اگر امروز رنگ آمیزی استادیوم امام رضا به عنوان دستاورد یک مجموعه معرفی می گردد، این رنگ کاری ها با هزینه آقای نامداری که مشاور هیات مدیره است و هزینه هایی که پدر بازیکنان متقبل شده اند انجام شده است.

عضو پیشین کمیته فنی باشگاه استقلال در مورد پیروزی این تیم برابر ذوب آهن بیان داشت: استقلال برابر ذوب آهن همانطور به میدان رفت که مقابل پرسپولیس و مقابل همین تیم در لیگ بازی کرد. اما در آن دو بازی واقعاً فوتبال روی خوبش را از استقلال دریغ کرد.

نوری تاکید نمود: خوشحالم از اینکه مهدی قایدی به اوج برگشت. او یک پاس گل داد و روی یک گل هم با نبوغ خودش بدون لمس توپ به صورتی کاملاً استثنایی موقعیت سازی کرد. قایدی در آن صحنه واقعاً درس فوتبال داد.

مدافع پیشین آبی پوشان خاطر نشان ساخت: فرشید اسماعیلی هم بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت بار دیگر همان بازیکنی شد که از او انتظار می رفت.

پیشکسوت استقلال در ادامه بیان داشت: حالا که خوشبختانه استقلال در جام حذفی به مرحله بعدی صعود کرد و می تواند به قهرمانی در این جام امیدوار باشد، اما باید به مجموعه باشگاه استقلال گفت در لیگ هم نباید دست از کوشش بردارند و باید تا آخرین لحظه بهترین بازی خود را ارائه دهند. حتی اگر دیگر روی کاغذ هم شانسی برای قهرمانی نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3029

به "انتقاد از تفرقه افکنی بین استقلالی ها، مددی باید مسئولیت بپذیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از تفرقه افکنی بین استقلالی ها، مددی باید مسئولیت بپذیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید