این بازنشستگان وام 12 میلیون تومانی می گیرند

به گزارش مجله نماشو، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، سامانه متمرکز ثبت نام وام قرض الحسنه بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی شروع به کار کرد. هر یک از بازنشستگان تأمین اجتماعی می توانند شخصاً و بدون احتیاج به مراجعه حضوری، برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه 12 میلیون تومانی در این سامانه ثبت نام نمایند.

این بازنشستگان وام 12 میلیون تومانی می گیرند

به گزارش خبرنگاران، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، سامانه متمرکز ثبت نام وام قرض الحسنه بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی شروع به کار کرد.سامانه متمرکز ثبت نام وام قرض الحسنه بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در دسترس نهاده شد. هر یک از بازنشستگان تأمین اجتماعی می توانند شخصاً و بدون احتیاج به مراجعه حضوری، برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه 12 میلیون تومانی در این سامانه ثبت نام نمایند.

این سامانه از ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 20 بهمن تا30 بهمن، به وسیله سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir در دسترس خواهد بود.

تسهیلات قرض الحسنه سازمان تأمین اجتماعی در این مرحله به بازنشستگان واجد شرایط سراسر کشور پرداخت می گردد و برای هر شهرستان متناسب با تعداد بازنشستگان، سهمیه معینی معین شده و در هر شهرستان تا زمان تکمیل ظرفیت، امکان ثبت نام فراهم خواهد بود.

با توجه به محدودیت منابع و وجود متقاضیان فراوان برای دریافت تسهیلات؛ بازنشستگانی که سن آنها حداقل 50 و حداکثر 78 سال است و دارای حداقل دو فرزند تحت تکفل هستند و طی دو سال گذشته نیز از تسهیلات قرض الحسنه استفاده ننموده اند، در این مرحله امکان استفاده از این تسهیلات را دارند.

متقاضیان باید در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir از پیش ثبت نام نموده باشند و داشتن حداقل 10 سال سابقه بیمه پردازی و فراهم بودن امکان قانونی کسر اقساط براساس شرایط حقوق دریافتی از دیگر شرایط دریافت این تسهیلات اعلام شده است.

این سامانه تا خاتمه روز یکشنبه 30 بهمن ماه برای ثبت نام متقاضیان تسهیلات فعال خواهد بود.

متقاضیان این تسهیلات ضروری است در مدت زمانی معین شده، پس از ثبت نام در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی ؛ در منوی مستمری بگیران گزینه ثبت درخواست تسهیلات را انتخاب نمایند.

  • زمان پرداخت عیدی بازنشستگان اعلام شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1401 بروزرسانی: 21 بهمن 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 5205

به "این بازنشستگان وام 12 میلیون تومانی می گیرند" امتیاز دهید

1 کاربر به "این بازنشستگان وام 12 میلیون تومانی می گیرند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این بازنشستگان وام 12 میلیون تومانی می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید