بهترین تفریحات تایلند

به گزارش مجله نماشو، تفریح در تور تایلند یکی از بهترین کارهایی است که به شما توصیه می‌کنیم در طی سفر خود به سراغ آن بروید. در کشور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

بهترین تفریحات تایلند

غواصی بدون کپسول در (Koh Tao) در تور تایلند

البته که غواصی با اکسیژن، تنها راه کشف صخره های مرجانی اعماق دریا نیست. اگر واقعا دوست دارید متفاوت باشید، باید این کار را بدون کپسول اکسیژن انجام دهید، شاید با خودتان فکر کنید چرا این کار را باید کنید و جواب ساده است، دور زدن محدودیت ها! در ضمن، چه باورتان بشود و چه نشود، این تفریح در سال های اخیر به یکی از اصلی‌ترین تفریحات تور تایلند تبدیل خواهد کرد.

رفتینگ در رودخانه ی وحشی (Mae Taeng) در تور تایلند

رفتینگ حس فشار زیاد آب روی بدن و خیس شدن و حرکت در جهات مختلف به واسطه ی این آبهاست. یکی از بهترین مکان های تایلند برای رفتینگ، رودخانه مائه تائنگ در شمال شرقی چیانگ مای است. طبیعت این رودخانه و اطراف آن فوق العاده است، کوه ها، زمین ها و شالیزارهای سرسبز برنج، دره های پر از ارکیده های وحشی، وجود حیواناتی مثل فیل ها و… همه و همه از جاذبه های این منطقه تایلند هستند. این رودخانه از دره های نزدیک مرز برمه شروع شده و به رودخانه مشهور چائو فرایا می‌ریزد.

صخره نوردی و شیرجه به اعماق آب در تور تایلند

یکی از بهترین تفریحات تایلند، صخره نوردی و بعد افتادن به اعماق آب است که اصطلاحا به آن (Deep Water Soloing) می‌نامند. این ماجراجویی، یک فرم جدید از صخره نوردی است که در آن شما بدون هیچ وسیله ای باید از صخره ها بالا بروید نه گیره ای، نه کفشی و نه هیچ وسیله ی دیگری! تنها راه بالا رفتن، صخره نوردی است و تنها راه پایین آمدن هم جهش از لبه ی صخره ها و سقوط است! اما نگران نباشید چون در این نوع سقوط چه در ارتفاع 10 متری و چه 100 متری باشید، پایین شما آب می‌باشد.

انتشار: 4 آذر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 24

به "بهترین تفریحات تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین تفریحات تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید