بهترین زمان سفر با تور تایلند

به گزارش مجله نماشو، کشور تایلند آب و هوای گرمسیری دارد. این کشور در جنوب تایلند قرار گرفته است و در مرکز و جنوب تایلند در طول سال تغییرات زیاد آب و هوایی دارد. یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری برای سفر به تایلند موقعیت آب و هوایی مقصد و جاییکه به آنجا سفر می کنید، است.

بهترین زمان سفر با تور تایلند

بیشترین میزان بارندگی های موسمی در جنوب غربی تایلند که از اویل ما مه تا اواخر ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر ادامه دارد مشاهده می‌گردد. در طول این دوره هوا مرطوب و آسمان ابری بوده و تنها 6 ساعت در شبانه روز خورشید قابل ملاحظه است. سواحل غربی و جزایر آندامان بیشترین میزان بارندگی را در تور تایلند تجربه خواهید کرد. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

آب و هوای موسمی واقع در شمال شرقی، که از ماه نوامبر آغاز و تا اواسط آپریل ادامه دارد هرچند، هوای شدیدا مرطوب در شمال کشور که شامل chaing mai که در شمال غرب می باشد ماه های زودتری این آب و هوا را تجربه میکنند. در این منطقه دما بین 13 تا 29 درجه سانتی گراد در نوسان است. بارش باران در ماههای سپتامبر و دسامبر تاثیر زیادی بر آب و هوای سواحل شرقی تایلند به ویژه بر جزایر سامویی و پنانگ در جنوب تور تایلند می‌گذارد.

بانکوک بهترین مکان گردشگری تور تایلند در فصل سرما می‌باشد که از اویل نوامبر تا فوریه است که بعد از هوای موسمی و قبل از هوای شروع هوای گرم که در شروع ماه مارچ می باشد. بیشترین میزان بارندگی های موسمی در جنوب غربی تور تایلند می‌باشد.

ماه های آوریل، می و ژوئن بطور جهنمی داغ هستند, اگر در این فصول سوار بر موتورسیکلت باشید مانند این است که سوار بر طوفان آتش است.

انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2387

به "بهترین زمان سفر با تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین زمان سفر با تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید