تازه ترین صحبت های سرمربی جدید تیم ملی ایران

به گزارش مجله نماشو، دراگان اسکوچیچ در تبادل نظر با برنامه ورزش تعطیل نیست در مورد زمان حضورش در ایران گفت: باید ببینم شرایط چگونه میشود که به ایران برگردم، ولی امیدوارم بتوانم قبل از آغاز لیگ برگردم.

تازه ترین صحبت های سرمربی جدید تیم ملی ایران

او در پاسخ به این سؤال که آیا برای بازگشتش ویزایی دریافت نموده یا خیر، توضیح داد: هنوز چنین اتفاقی نیفتاده، ولی به من گفته اند در مورد این موضوع تماس خواهند گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که آیا فکر نمی کند با تعطیلی لیگ بازیکنان ملی پوش دچار مصدومیت شوند، گفت: بعید می دانم مسئله ای بابت این موضوع وجود داشته باشد، چون همه بازیکنان در قرنطینه تمرین داشـته اند. این سؤال در مورد مصدومیت بازیکنان را من نمی توانم جواب بدهم، اما اگر مربیان در این مدت تمرینات خوبی برای بازیکنان در نظر گرفته باشند بعید می دانم مسئله ای ایجاد گردد.

اسکوچیچ در مورد جلسه ای که با سهیل مهدی قبل از ترک ایران برگزار نموده بود، بیان کرد: من منتظر برنامه مسابقات لیگ هستم تا برنامه های تیم ملی را هم تنظیم کنم. وقتی برنامه ها در اختیار من باشد می توانم کارم را سریع انجام دهم. برنامه ریزی برای تیم ملی ایران کار خیلی سختی نیست، اما باید شرایط و امکانات مهیا باشد.

او در پاسخ به این سؤال که آیا با لژیونر های تیم ملی در این مدت در ارتباط بوده است، گفت: با آن ها در ارتباط بوده و به وسیله تلفن با بیشتر آن ها صحبت نموده ام حتی از باشگاه های آن ها در مورد شرایطشان سؤال کردم که ببینم آن ها در این مدت چه برنامه های آماده سازی ای داشته اند.

سرمربی تیم ملی فوتبال در مورد اینکه شرایط کرونا در کرواسی چگونه است، توضیح داد: الآن شرایط خوب است. ابتدا خیلی ترسیده بودم به خصوص که فاصله محل زندگی من تا ایتالیا فقط 70 کیلومتر است، اما الآن خوشبختانه شرایط عادی است. در یک ماه اخیر در منطقه زندگی من حتی یک مورد کرونایی هم نداشتیم. در 4 3 روز اخیر در کل کشور کرواسی فقط 3 الی 4 نفر کرونا گرفتند.

اسکوچیچ در مورد اینکه آیا از رقبای ایران به خصوص عراق شناخت دارد، گفت: من اطلاعاتی از رقبای ایران و مخصوصاً عراق ندارم، اما مربی این تیم دوست صمیمی من است. فکر می کنم الآن همه تیم ها شرایط یکسانی دارند و ترجیح می دهم فعلاً تمرکزم روی تیم خودم باشد. ما زمانی زیاد تا آماده سازی داریم و تا زمان بازی با عراق می توانیم از آن ها اطلاعات کسب کنیم.

او در پاسخ به این سؤال که آیا از بحرین شناخت دارد یا خیر بیان کرد: همان طور که گفتم شرایط برای همه تیم ها مشکل است اگر از بحرین و عراق شناخت هم داشتم الآن اطلاعات آن ها به درد ما نمی خورد، چون زمان زیادی تا آغاز مسابقات باقی مانده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره این موضوع که بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر دارد، گفت: همان طور که گفتم می توانم در یک چشم به هم زدن برای تیم ملی برنامه ریزی کنم، ولی اول باید اطلاعات داشته باشم.

اسکوچیچ در مورد اینکه آیا با دستیاران ایرانی خود هاشمیان و باقری ارتباط داشته است، گفت: من فقط با فدراسیون در این مدت در ارتباط بودم، چون فعلاً برنامه کاری ما معین نیست فقط با آنالیزور تیم ملی در ارتباط بوده ام که برای تیم ملی برنامه ریزی کند.

او در مورد اینکه مردم انتظار دارند این تیم به جام جهانی برود و دیدگاهش در این زمینه چیست، بیان کرد: من شرایط تیم ملی را می دانم و به خوبی درک می کنم که توقعات از تیم ملی بالا است، اما خود من هم انتظار دارم تیم ما به جام جهانی صعود کند. مسلماً تیم خوبی داریم و با وجود اینکه 2 باخت اخیر را تجربه کردیم می توانیم کار را از نو آغاز کنیم و به جام جهانی برویم. دلم برای کار کردن در ایران تنگ شده است و امیدوارم با آغاز برنامه ها تیم ملی را مهیای صعود به جام جهانی کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3724

به "تازه ترین صحبت های سرمربی جدید تیم ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین صحبت های سرمربی جدید تیم ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید