تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد

به گزارش مجله نماشو، عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی انرژی تاکید نمود که تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی نداشته و دولت الکترونیک و سامانه های متعددی که راه اندازی شدند باید خدمت رسانی به مردم را سرعت بخشیده و آن را تسهیل نمایند.

تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد

علی بختیار در گفت وگو با مجله نماشو با انتقاد از تاخیر دو ماهه صدور کارت سوخت اعلام کرد: متاسفانه امروز اگر فردی کارت سوخت خود را گم کند یا کارت سوخت او به هر دلیل بسوزد دو ماه بعد برای او کارت سوخت صادر می گردد که این یک اشکال عظیم است و هیچ توجیهی ندارد. شرکت پخش فرآورده های نفتی و یا راهور که از زیر مجموعه دولت هستند باید در این زمینه هماهنگ باشند.

وی در ادامه اظهار کرد: راه اندازی دولت الکترونیک و سامانه های متعدد برای تسهیل و سرعت در خدمات رسانی به مردم است. بخش هایی نظیر پلیس + 10 و دفتر پیشخوان دولت برای تسهیل خدمت رسانی به مردم راه اندازی شده است و لذا تاخیر در این گونه کارها که مردم را دچار مشکل می نماید هیچ توجیهی ندارد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: مسوولان چه در حوزه شرکت پخش فرآورده ها و چه در سایر بخش های دولت باید با هم هماهنگ بوده و خدمات را برای مردم آسان نمایند. نارضایتی ها در مورد تاخیر صدور کارت های سوخت هیچ توجیهی ندارد و دستگاه های نظارتی باید به دقت عمل نمایند. دولت باید به این موضوع رسیدگی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 1 تیر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1059

به "تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلل دو ماهه برای صدور کارت سوخت توجیهی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید