جشن بادبادک ها در تایلند

به گزارش مجله نماشو، جشن بادبادک ها یکی از بهترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید می‌باشد. در جشن بادبادک‌ها که هر ساله گردشگران زیادی را بازدید آن می‌روند، کشورهای مختلفی شرکت می‌کنند.

جشن بادبادک ها در تایلند

در زمان پادشاهی سوخوتای بود که به پرواز درآوردن بادبادک ها به تایلند معرفی شد هرچند که در سال های قبل و در زمان پادشاهی چولالونگکورن هم مسابقات بادبادک بازی برگزار و به برنده آن کاپ پادشاهی اهدا می شد. تایلندی ها قرن هاست که بادبادک ها را به پرواز در می آورند و علاقه خود به این سرگرمی محبوب را در فستیوال بادبادک ها جشن می گیرند. در جشن بادبادک ها هر کشوری باید طرح خاص خود را ارائه بدهد. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

در جشن بادبادک ها نمایشی هیجان انگیز از هنر به پرواز در آوردن بادبادک ها را می بینید و اگر دلتان خواست این بادبادک ها را خودتان بسازید می توانید با شرکت در کلاس های آموزشی که در همین جشن برگزار می شود روش درست کرن آن ها را یاد بگیرید.

در گوشه ای دیگر از این فستیوال در تور تایلند می توانید بادبادک های سنتی تایلندی را تماشا کنید و با سلیقه مردمان قدیم این کشور هم آشنا شوید. برای این که این جشن حال و هوای شادتری پیدا کند خوانندگانی معروف در آن کنسرت برگزار می کنند و آهنگ های شاد و مهیج می خوانند. 

در زمان پادشاهی سوخوتای بود که به پرواز درآوردن بادبادک ها به تایلند معرفی شد هرچند که در سال های قبل و در زمان پادشاهی چولالونگکورن هم مسابقات بادبادک بازی برگزار و به برنده آن کاپ پادشاهی اهدا می شد. تایلندی ها قرن هاست که بادبادک ها را به پرواز در می آورند و علاقه خود به این سرگرمی محبوب را در فستیوال بادبادک ها جشن می گیرند. بادبادک های هر کشور باید شکل و رنگ مخصوص به خودش را داشته باشد و با بادبادک های کشورهای دیگر فرق کند. در جشن بین المللی بادبادک ها در تایلند بیش از 20 کشور از 7 قاره با بادبادک هایی رنگارنگ و متنوع حاضر می شوند.

انتشار: 24 آبان 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 11

به "جشن بادبادک ها در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن بادبادک ها در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید