حقوق سربازان چقدر افزایش یافته است؟

به گزارش مجله نماشو، تهران (پانا) - اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح در اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در امسال اطلاع داد.

حقوق سربازان چقدر افزایش یافته است؟

به گزارش سپاه نیوز، در این اطلاعیه با اشاره به اینکه با کوشش مجدانه مسئولین امر و همکاری بسیار خوب مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق کارکنان وظیفه در امسال افزایش قابل ملاحظه ای یافته، به تشریح آن در قالب محور های زیر پرداخته است:

1. بر این اساس میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون و 500 هزار تومان در امسال افزایش یافته و در حال حاضر حداقل حقوق پرداختی به کارکنان موصوف در مناطق عادی یک میلیون و 50 هزار تومان و حداکثر آن چهار میلیون تومان در مناطق عملیاتی می باشد.

2. به کارکنان وظیفه متأهل و کارکنان وظیفه نخبه حقوق معادل 100 درصد مبنای قانون خدمت وظیفه عمومی پرداخت می گردد که حداقل آن در مناطق عادی دو میلیون تومان و در سایر مناطق نیز علاوه بر حقوق فوق العاده ها نیز به آن اضافه می گردد.

3. به کلیه کارکنان وظیفه شاغل در مناطق عملیاتی و کمتر توسعه یافته به تناسب، فوق العاده عملیاتی و فوق العاده بدی آب و هوا پرداخت می گردد که در امسال مبلغ آن نیز افزایش داشته است.

4. هزینه سفر کارکنان وظیفه بر مبنای بعد مسافت محل سکونت تا محل خدمت به صورت ماهانه و بر مبنای قانون محاسبه و پرداخت می گردد.

5. هم اکنون حقوق پرداختی به کارکنان وظیفه با توجه به اعتبار پیش بینی شده معادل 72 درصد حقوق مشخص شده در قانون خدمت وظیفه عمومی بوده که انتظار می رود کسری اعتبار با حمایت مجلس محترم شورای اسلامی و دولت محترم در سال آینده جبران گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1683

به "حقوق سربازان چقدر افزایش یافته است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق سربازان چقدر افزایش یافته است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید