موسسه خیریه محک با تغییر طراحی لوگو به پویش جهانی فاصله گذاری اجتماعی پیوست

به گزارش مجله نماشو، موسسه خیریه محک که همیشه دغدغه حفظ سلامت جامعه را دارد، به عنوان نخستین موسسه مردم نهاد در ایران همراه کمپین جهانی فاصله گذاری اجتماعی شد و با تغییر طراحی لوگو، اهداف، اقدامات و دغدغه های خود را به این کمپین جهانی پیوند زد.

موسسه خیریه محک با تغییر طراحی لوگو به پویش جهانی فاصله گذاری اجتماعی پیوست

به نقل از روابط عمومی موسسه محک، آراسب احمدیان مدیرعامل محک با بیان اینکه در جوامع ملی و بین المللی بنگاه های مالی، صاحبان کسب و کار به منظور تأکید بر لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی طراحی لوگو سازمان خود را تغییر داده اند، گفت: اقدام بین المللی تغییر لوگو برندهای مطرح دنیا، می تواند زمینه افزایش آگاهی جامعه نسبت به این بحران دنیای را بالا ببرد. محک نیز به عنوان سازمانی که همیشه دغدغه حفظ سلامت جامعه را دارد، به عنوان نخستین سازمان مردم نهاد در ایران همراه این کمپین دنیای شد و با تغییر لوگو، محک اهداف، اقدامات و دغدغه های خود را در روزهای مبارزه با کرونا به آن پیوند زد.

وی با بیان اینکه محک به منظور حفظ سلامت جامعه و عمل به مسئولیت اجتماعی خود، فاصله گذاری اجتماعی را از نخستین روز شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته، اضافه کرد: تسهیل در پرداخت هزینه های دارو و درمان بچه ها مبتلا به سرطان با کوشش برای حداقل حضور خانواده ها در محک، ایجاد بالاترین سطح استاندارد و امنیت بهداشتی در بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودک محک، کاهش حضور پرسنل مؤسسه با شناسایی بسته های دور کاری، بازطراحی وبسایت محک برای دسترسی راحت نیکوکاران و ایجاد حساب کاربری در سایت و تسهیل پرداخت آنلاین، عدم فعالیت دفاتر جلب مشارکت و توزیع قلک تا ابتدای اردیبهشت ماه و شروع فعالیت این واحدها با رعایت پروتکل های بهداشتی، از جمله اقدامات محک در این زمینه بوده است.

مدیرعامل محک ادامه داد: با توجه به تغییرات لحظه ای شرایط کرونا در کشور، این اقدامات توسط محک به صورت مستمر آنالیز و به روز رسانی می گردد. همچنین این اقدامات به صورت شفاف در وبسایت محک قابل دسترسی میباشد.

احمدیان با بیان اینکه نیکوکاران در حال حاضر می توانند به طور مستقیم به وسیله وبسایت محک برای تأمین هزینه ماسک و تجهیزات بهداشتی به بچه ها مبتلا به سرطان یاری نمایند، اعلام کرد: زندگی فرزندان کوچک محک سال هاست که با فاصله گذاری اجتماعی عجین شده زیرا ضعف سیستم ایمنی بدن بچه ها مبتلا به سرطان، آنها را در برابر کوچک ترین ویروس و میکروبی ضربه پذیر می سازد.

وی اضافه کرد: قهرمانان کوچک محک برای پیروزی در راستا مبارزه با سرطان سخت مبارزه می نمایند و اکنون که شرایط برایشان سخت تر شده، کوشش می گردد با حفظ فاصله اجتماعی درمان آنها متوقف نگردد. به امید آنکه با همدلی تمامی ارکان جامعه، کشور و همه دنیا این روزهای سخت را با سلامتی سپری نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3248

به "موسسه خیریه محک با تغییر طراحی لوگو به پویش جهانی فاصله گذاری اجتماعی پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسسه خیریه محک با تغییر طراحی لوگو به پویش جهانی فاصله گذاری اجتماعی پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید