دریاچه‌ نیلوفر قرمز در تور تایلند

به گزارش مجله نماشو، دریاچه‌ نیلوفر قرمز، یکی از جاذبه‌های طبیعی باورنکردنی برای  بازدید در تور تایلند است. جاذبه‌ی عجیبی که ترکیبی از زیبایی باغی از گل‌های گرمسیری و آرامش یک دریاچه می‌باشد.

دریاچه‌ نیلوفر قرمز در تور تایلند

همین که به دهانه‌ی آب نزدیک‌تر می‌شوید، پلی معلق توجه شما را بیشتر و بیشتر به سوی خود در تور تایلند جذب می‌کند. در ابتدا و از دور کاملا مشخص نیست که این دریاچه، خانه‌ی میلیون‌ها نیلوفر است. جادو زمانی اتفاق میفتد که روی پل رفته، سوار قایق‌ها شده و به وسط آب خواهید رسید.

این قدم زدن در روی آب، با گذشتن از میان گیاهان رودخانه‌ای، یاس‌ها و آب تیره شروع می‌شود. اما کم کم تغییر می‌کند. برآمدگی‌هایی به رنگ قرمز و صورتی روشن کم کم پدیدار می‌شوند و از سطح آب بالا می‌آیند. آب تیره کم کم شفاف می‌شود و شما قادر به دیدن ساقه‌هایی به رنگ سبز تیره و ماهی‌هایی کوچک مشاهده خواهید کرد.

جزایر کمی در این دریاچه وجود دارد که خانه‌ی مجسمه‌های بودا، مکان‌های مذهبی و پاگودا‌ها هستند. جزایر و مکان‌های روی آن‌ها، طوری به نظر می‌رسند که گویی میان گل‌های نیلوفر شناور هستند. از دیگر تصاویر دیدنی در این‌جا می‌توان به پرواز زیبای پرندگان و ماهیگیران محلی که برای ماهیگیری آمده‌اند، اشاره نمود. با گذشت کمی از روز، نسیمی دلپذیر شروع به وزیدن می‌کند و سایه‌ی قایق به شما یادآور خواهد شد که کمی از روز گذشته است.

در دریاچه نیلوفر در تور تایلند می‌توانید اوقاتی آرام و به دور از هرگونه تشویش یا سر و صدا را تجربه کنید و حتی ممکن است به این فکر بیوفتید که کاش با خود غذا آورده و ناهار را روی این آب آرام و میان گل‌های نیلوفر صرف می‌کردید.

بهترین زمان برای بازدید از این دریاچه، فصل‌های خنک در کشور تایلند است. البته از اویل دسامبر تا اواخر فوریه زمان شکوفه زدن گل‌ها است. از ۶ صبح تا ۱۱ صبح نیز بهترین ساعت برای دیدن شکوفه‌های گل نیلوفر می‌باشد.

انتشار: 12 آذر 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 31

به "دریاچه‌ نیلوفر قرمز در تور تایلند" امتیاز دهید

1 کاربر به "دریاچه‌ نیلوفر قرمز در تور تایلند" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه‌ نیلوفر قرمز در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید