روزبه چشمی: داور بازی را اداره کرد، اوساگونا باید اخراج می شد

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، روزبه چشمی در انتها ملاقات استقلال و پرسپولیس گفت: بعد از بازی هیچ اتفاق و بحثی بین ما پیش نیامد و هر صحبتی هم بود در مورد بازی و نتایج آن بود. ما از این مساوی ناراحت بودیم و کاملا هم طبیعی بود که اعصابمان بابت این مساوی ناراحت باشد.

روزبه چشمی: داور بازی را اداره کرد، اوساگونا باید اخراج می شد

وی اضافه کرد: من از بعضی از بازیکنان پرسپولیس و مصاحبه های قبل از بازی آنها ناراحت هستم که پیش از بازی مصاحبه می کردند و می گفتند حتما برنده ایم، چاره ای جز پیروزی نداریم و مصاحبه هایی از این قبیل. خدا را شکر که تصاویر بعد از سوت خاتمه بازی نشان داد کدام تیم از تساوی شادمان بود و کدام تیم ناراحت.

چشمی در مورد امتیازاتی که از صدر جدول عقب هستند گفت: تا خاتمه مسابقات راه زیادی باقی است و برای جبران این امتیازات عقب افتاده هم فرصت باقی است. از این بابت نگرانی نداریم.

مدافع آبی پوشان در مورد داوری بازی گفت: دکتر حیدری انسان بسیار متشخصی و داور خیلی خوبی هستند. اما درخواست من از کارشناسان داوری این است که فقط صحنه های مهم در محوطه جریمه را نقد نکنند. در یک بازی کلی صحنه در میانه های زمین است که اشتباهات ریز در آن می تواند جریان بازی را تغییر دهد.

بازیکن استقلال توضیح داد: آقای حیدری تمام صحنه های پنجاه-پنجاه در میانه میدان را به سود پرسپولیس سوت زد که این باعث شد آنها از فشار خارج شده و ما تحت فشار قرار گیریم.

وی با تاکید بر این که اوساگونا باید اخراج می شد بیان داشت: او در نیمه اول توپ را به سمت طرفداران ما شوت کرد که حتما باید اخطار می گرفت. اگر آن اخطار را می گرفت، در دقیقه 60 که اخطار دوم را گرفت باید اخراج می شد و آن وقت پرسپولیس با یک بازیکن کمتر نمی توانست فشار بیاورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3947

به "روزبه چشمی: داور بازی را اداره کرد، اوساگونا باید اخراج می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزبه چشمی: داور بازی را اداره کرد، اوساگونا باید اخراج می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید