طبیعتگردی در تور تایلند

به گزارش مجله نماشو، طبیعتگردی یکی از جاذبه‌های اصلی تور تایلند برای بازدید می‌باشد. در این مقاله شما را با بهترین جاذبه‌های طبیعی در کشور تایلند آشنا خواهیم کرد. مسیرهای طبیعتگردی بهترین راه برای درک بهتر طبیعت کشور تایلند است.

طبیعتگردی در تور تایلند

مسیر چیانگ رای به چیانگ مای در تور تایلند

اگر دوست دارید در کنار عبور از یکی از بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند، یک گشت و گذار فرهنگی هم داشته باشید، پیشنهاد ما انتخاب این مسیر است. در این مسیر، با افراد بومی زیادی آشنا می شوید و در خانه‌های خود اقامت کنید و با سبک زندگی و خصوصیات آنها آشنا می شوید، علاوه بر گذر از طبیعت زیبا، در مسیر از کنار قبایل بومی هم می گذرید و می توانید با راه و روش گذران زندگی آنها بیشتر آشنا شوید. مسیر چیانگ مای به چیانگ رای، بهترین مسیر راه نوردی در تایلند برای تماشای بومیان این کشور می‌باشد.

پانگ مافا در تور تایلند

در این مسیر، از مزرعه های بیشماری رد می شوید و از دل جنگل ها عبور می کنید و در طول راه هم می توانید در 2 روستا اقامت کنید و از مردم روستا چیزهای زیادی یاد بگیرید. تور تایلند فرصتی مناسب برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است.

پارک ملی سری فانگ نگا در تور تایلند

شاید فکر کنید که راهپیمایی و طبیعتگردی بدون وسایل نقلیه یعنی گذر از مسیرهای صعب العبور که قرار است پاهایتان را شکنجه دهد و به نفس نفستان بیندازد! اما اصلا اینطور نیست و هدف از انتخاب مسیرهای طبیعت گردی در تایلند در واقع لذت بردن از طبیعت و تجربه ی راحتی است. اگر دوست دارید که لوکس طبیعت گردی کنید، پارک ملی سری فانگ نگا در تایلند جای بهتری به نسبت دو جای قبلی می‌باشد چرا که در آن می توانید در اقامتگاه های لوکسی که در خائو لاک khao Lak وجود دارد، اقامت نمایید. در تور تایلند می‌توانید در طبیعتی مواجه شوید که بسیا زیبا و دیدنی می‌باشد.

مسیر چیانگ مای به مای هونگ سون

یکی از مسیرهای قدیمی راهپیمایی، مسیر چیانگ مای به مای هونگ سون است که از بین بکرترین منطقه های طبیعی تایلند پوشیده از مه و کوهستان های سبز می گذرد. این مسیر از چیانگ مای شروع می شود و بعد از عبور از دره های سرسبز و پیمودن مسیری 6 تا 8 ساعته از راه های پر از ارکیده، به مای هونگ سون می رسد. در طول مسیر، از یک روستا به نام Huay Hee Karen هم عبور می کنید که می توانید در یکی از خانه های سنتی آن اقامت نمایید.

انتشار: 24 آبان 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 6

به "طبیعتگردی در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبیعتگردی در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید