فرهنگ مردم تایلند

به گزارش مجله نماشو، مردم تایلند مردمی متفاوت با مردن ایران دارند. این مردم همیشه لبخند بر لب دارند. در تور تایلند می‌توانید با مردمی روبرو شوید که بسیار مهمان‌نواز هستند. در این مقاله شمار را با فرهنگ مردم تایلند آشنا خواهیم کرد.

فرهنگ مردم تایلند

پادشاهی تایلند کشوری بسیار زیبا در جنوب شرقی آسیا می باشد که پرجمعیت‌ترین و بزرگترین شهر آن بانکوک است. کشور تایلند دارای 514000 کیلومتر مربع مساحت داردکه 4 درصد آن را آب تشکیل داده‌ است. تایلند در قلب جنوب شرق آسیا، در شمال خلیج تایلند و شرق دریای آندامان قرار گرفته و توریستی‌ترین شهرهای آن بانکوک، پوکت، پاتایا، چیانگ مای و سامویی هستند. در تور تایلند می‌توانید در هر شهر این کشور با جاذبه‌هایی روبرو شوید که مخصوص به خود آن شهر هستند.

بطور کلی تایلند دارای یک آب و هوای گرمسیری و مرطوب است. مردم تایلند تقریبا همیشه و در هر موقعیتی لبخند بر لب دارند، به همین دلیل تایلند را به اسم سرزمین لبخند نیز می شناسند. مردم تایلند بسیار مهمان نواز، صبور و اهل مدارا هستند و از رفتارهای تند و توهین دوری می‌کنند. دست زدن به سر افراد یا اشاره با پا به چیزی، در این کشور بسیار بد شمرده می شود زیرا تایلندی ها سر را مقدس ترین و پا را پست ترین بخش بدن می دانند. کتاب ها از جمله اشیای پر ارزش برای آنها هستند، بنابراین نباید آنها را روی میز گذشته یا روی زمین قرار بدهید. فیل ها در کشور تایلند جایگاه بالایی دارند. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

پادشاه در نزد مردم از بالاترین جایگاه برخوردار است و از کسانیکه تور تایلند را انتخاب می کنند انتظار می‌رود که به پادشاه احترام بگذارید. سکه ها و اسکناس‌های تایلند منقش به تصاویر پادشاه هستند و نباید آن‌ها را با لگد کثیف کنید و گذاشتن کف پا بر روی سکه‌ای که روی زمین افتاده بی احترامی بزرگی می‌باشد. هنگام بازدید از معابد یا کاخ پادشاهی در تور تایلند باید لباس مناسب به تن کنید.

انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2380

به "فرهنگ مردم تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگ مردم تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید