نکات سفر با تور تایلند

به گزارش مجله نماشو، تایلند یکی از کشورهایی است که به شما توصیه می‌کنیم قبل از همراهی با تور تایلند آن را بهتر بشناسید. در این مقاله شما را با نکاتی آشنا خواهیم کرد که می‌تواند کیفیت سفر شما را بالا ببرد.

نکات سفر با تور تایلند

خرید و فروش در تور تایلند می تواند یک ماجراجویی برای  شما باشد و تا می توانید با فروشنده ها و تجار تایلندی چونه بزنید تا در نهایت به یک توافق مطلوب برسید. این مورد یکی از نکات سفر به تایلند است که می تواند در نهایت از نظر مالی خیلی به سودتان باشد. اگر از بازار شبانه روز چاتوچاک بازدید می کنید و یا به یکی از بازارهای معروف روی آب تایلند می روید، می توانید حتی اگر جنسی دارید همانجا به فروش برسانید و یا اگر از کالایی خوشتان آمد با یک تخفیف درست و حسابی آن را خریداری نمایید. یک دلار ارزش چانه زدن ندارد، برای تخفیف گرفتن بیشتر قیمت را کم کنید. 

در سفر به کشورهای استوایی مثل تایلند با همه ی خوشی هایی که دارد، گاهی باید انتظار نیش های گاه و بی گاه حشره ها هم باشید. یکی از نکات سفر به تایلند دانستن این است که قرار نیست نصف وقتتان صرف مقابله با حشره ها باشد، شما که دوست ندارید به دلیل خارش غیر قابل تحمل  یا یکی از چندین ویروس رایج تایلندی در هتل و اتاقتان بمانید پس بهتر است که ایمن سفر کنید.

اگر در تور تایلند بقصد داشتید به بازدید جاذبه‌ای بروید، احتمالش هست که درست باشد اما اگر یک راننده تاکسی به شما می گوید یک بنای خاص بسته شده است، احتمال اینکه دروغ گفته و می خواهد شما را به محل دیگری جهت بازدید راهنمایی کند بسیار زیاد است. پس اعتماد نکنید اگر آنها به شما بگویند که نمی توانند از تاکسی متر استفاده کنند، دروغ میگویند. 

یکی از مهمترین نکات سفر با تور تایلند مخصوصا جنوب این کشور غذا ندادن به میمون‌ها می‌باشد که در بیشتر سواحل جنوبی تایلند با میمون های زیادی برخورد می کنید. آنها ظاهرا زیبا، شوخ طبع هستند و قطعا جالب خواهد بود که از نزدیک آنها را ببینید و بازی کنید اما این به آن معنا نیست که شما به  آنها غذا دهید. تغذیه میمون ها باعث می شود آنها کمتر قادر به یافتن غذا به تنهایی باشند. همچنین به این معنی است که آنها افراد را با غذا ارتباط می‌دهند. 

انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2407

به "نکات سفر با تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکات سفر با تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید