استقلال تیم بزرگ و معروفی در دنیاست، چالش های تازه را دوست دارم

به گزارش مجله نماشو، به گزارش خبرنگاران، رودی ژستد پس از عقد قرارداد با استقلال در مصاحبه با رسانه رسمی این باشگاه گفت: از استقبال گرم و خوش آمد گویی خوبی که در ایران داشتم تشکر می کنم. استقلال تیمی بزرگ و شناخته شده در دنیای فوتبال است. بعد از آنکه پیشنهاد حضور در این تیم به من رسید در این خصوص تحقیق کردم و نظرات مثبتی که به من دادند باعث شد به استقلال بپیوندم. این انتقال برای من فرصتی خوب ایجاد کرد.

استقلال تیم بزرگ و معروفی در دنیاست، چالش های تازه را دوست دارم

وی اضافه کرد: در این مقطع از فوتبال حرفه ای در پی یک چالش بزرگ بودم و وقتی باشگاه بزرگی مثل استقلال به من پیشنهاد داد، خواستم تا خودم را به این چالش بزرگ دعوت کنم. بازی کردن در تیم بزرگی مثل استقلال با این هواداران زیاد مجذوب کنندهیت های خاص خودش را دارد.

ژستد در ادامه بیان داشت: دین مردم ایران هم در تصمیمی که من گرفتم برای مهم بود، چون همیشه دوست داشتم در کشور مسلمانی زندگی کنم. امروز بابت این تصمیم حس فوق العاده ای دارم. تجربه کردن چیزهای نو همیشه مجذوب کننده است و من امروز حضور در تیمی نو، در کشوری نو و در کنار مردمانی نو را تجربه می کنم.

مهاجم آبی پوشان در خصوص اهدافش پس از حضور در این تیم گفت: هدف های زیادی دارم که امروز قصد بیان آن را ندارم. دوست دارم این اهداف که تصویرات ذهنی خودم هست را برای خودم حفظ کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2235

به "استقلال تیم بزرگ و معروفی در دنیاست، چالش های تازه را دوست دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال تیم بزرگ و معروفی در دنیاست، چالش های تازه را دوست دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید