اقدام جالب باشگاه پرسپولیس برای مهرداد میناوند

به گزارش مجله نماشو، سخنگوی باشگاه پرسپولیس تایید کرد که این تیم در ملاقات مقابل ماشین سازی با پیراهن مشکی به میدان خواهد رفت.

اقدام جالب باشگاه پرسپولیس برای مهرداد میناوند

به گزارش سایت رسمی پرسپولیس، شکوری در ابتدا عنوان نمود: یک الگوی فوتبالی، دوست عزیز، پیشکسوت محترم و پرسپولیسی متعصب را از دست دادیم و عزدار مهرداد میناوند هستیم. نمی دانیم با چه واژه هایی می توانیم این غم عظیم را تعریف کنیم. مهرداد همیشه نزدیک به باشگاه بود و به معنای بهتر، همیشه حامی و راهنمایی گر بازیکنان. بهترین مشاوره ها را به ما می داد، چون هم کاربلد بود و هم عاشق.

وی ادامه داد: فقدان مهرداد اتفاقی نیست به بتوانیم به راحتی در موردش صحبت کنیم. باید بار دیگر به طرفداران فوتبال در ایران تسلیت بگوییم، زیرا یک ستاره واقعی را از دست دادیم. قلب مهربان میناوند خیلی زود از تپیدن بازماند و همه ما را تنها گذاشت. خانواده مهرداد به خصوص مادر و همسرش روز های بسیار سختی را سپری کردند و جا دارد به آن ها و سایر اعضای خانواده محترم میناوند، این مصیبت را تسلیت بگوییم. از درگاه ایزد منان برای مهرداد طلب مغفرت داریم.

شکوری همچنین گفت: همه عوامل تیم و باشگاه، از هیئت مدیره تا کارمندان، خود را صاحب این غم عظیم می دانند. به همین علت و برای تکریم میناوند، طرح انتخاب پیراهن مشکی برای ملاقات روز شنبه مقابل ماشین سازی که خواسته طرفداران پرسپولیس است را در دستور کار قرار دادیم.

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس در نهایت اضافه کرد: طراحی پیراهن مشکی که پیراهن سوم پرسپولیس به شمار می آید به انتها رسیده است و بازیکنان با پیراهن مشکی و با نام میناوند عزیز وارد بازی خواهند شد. با این کار کوشش کردیم تا به مهرداد میناوند ادای دین گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3256

به "اقدام جالب باشگاه پرسپولیس برای مهرداد میناوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام جالب باشگاه پرسپولیس برای مهرداد میناوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید